Електричні помічники значно полегшили нашу домашню рутину. Тепер процес приготування їжі проходить простіше та швидше. Подрібнювач – один з найпопулярніших кухонних девайсів для господинь. Тому якщо ви не маєте такого помічника, то обирайте блендер, який допоможе у швидкому приготуванні страв. Стандартний пристрій має декілька насадок для різних функцій: подрібнення, збивання, перетирання, змішування. Але щоб продовжити термін користування улюбленим девайсом, потрібно запам’ятати, які продукти подрібнювати не можна.

Що не варто подрібнювати в блендері

Занадто тверді продукти можуть нашкодити вашому кухонному помічнику. Їх консистенція впливає як на якість подрібнення, так і на зовнішній стан девайсу. Від необережного ставлення з часом затуплюються ножі, тріскається чаша для інгредієнтів та ламається пристрій в цілому. Збережіть блендери у гарному стані, не треба закладати у чашу наступні продукти:

  • Кава – небажаний продукт для блендера. Він, звісно, подрібнить зерна, але не так якісно, як кавомолка. Це стосується горіхів, какао-бобів та інших твердих плодів.
  • Гарячих страв теж варто уникати. Вони нашкодять блендеру, який може тріснути від температури. А ви можете отримати опіки шкіри, якщо краплі або шматочки будуть розлітатися від роботи приладу.
  • Заморожені овочі, фрукти, ягоди варто розморозити перед подрібненням. У іншому випадку ви отримаєте нерівномірні шматочки продуктів замість смузі чи однорідного пюре. Якість ножів буде з кожним разом погіршуватися від неправильного користування.
  • Зелень навпаки рекомендується трохи підморозити для кращого результату. Для цього достатньо покласти її в морозильну камеру на декілька хвилин. Листя стане більш твердим та легше піддаватиметься нарізанню. 
  • Імбир та інші волокнисті рослини краще дрібнити ножем або натерти, щоб отримати однорідну консистенцію. У блендері ви отримаєте шматочки волокон, які важко буде використовувати у приготуванні страв.
  • Сухофрукти теж варто підготувати для нарізки. Потрібно залити їх гарячою водою і дати настоятися, після чого вони стануть м’якими та придатними для перемелювання блендером. Інакше вас чекає розчарування у вигляді прилиплих до ножів нерівномірних шматків.
  • Картопляне пюре не стане кращим від подрібнення електронним пристроєм. Під час такого потужного взбивання виділяється крохмаль і консистенція улюбленої картоплі стає рідкою та клейкою. Тому користуватися звичною товкачкою – найкращий варіант для приготування улюбленої страви.

Правильний підбір продуктів допоможе вам довше насолоджуватися вашим улюбленим девайсом і отримувати очікуваний результат від його роботи. Якщо ви досі ще не обрали собі помічника, то варто звернути увагу на блендери в магазині Алло у Львові та скористатися найкращими пропозиціями від магазину. Ви зможете вибрати товар, який задовольнить ваші потреби, буде візуально дарувати естетичну насолоду та допоможе швидше готувати смачні страви.

error: Content is protected !!