Інтернет магазин «Осушувачі» є одним з перших вузькоспеціалізованих в Україні та має великий вибір спеціальних осушувачів повітря на будь-який смак.

Часто у вологих приміщеннях з’являється пліснява та розвиваються грибки, які потім складно вивести, для запобігання цих наслідків краще мати осушувач повітря. Також електричний осушувач повітря використовуються під час сушіння у процесі ремонту, допомагає подолати наслідки затоплення у квартирі чи будинку, запобігає утворенню конденсатів на вікнах, використовують для сушіння білизни та оптимізації мікроклімату у приміщеннях.

В Інтернет магазині осушувачі діляться на категорії використання такі, як:

1.Осушувачі для дому: для будинків та квартир (вибір відбувається відповідно до площі кватири, діапазону температур, за рівнем шуму та використання кількості літрів на добу).

2.Осушувачі для басейнів: настінні, універсальні, підлогові, канальні(вибір осушувача у басейн відбувається відповідно до площі басейну, ваги та розміру осушувача, діапазону температур та використання кількості літрів на добу).

3.Осушувачі промислові: мобільні, адсорбційні, системи осушення.

Якщо ви вагаєтесь чи купляти вам осушувач чи ні, або якщо він потрібен тільки на певний період чи певної цілі, то магазин надає змогу взяти в оренду. Для цього потрібно вибрати відповідно категорій підходящий осушувач або звернутися за допомогою до фахівця, на сайті завантажити приклад договору, заповнити його та відправити на перевірку в магазин. Після перевірки вам зателефонує менеджер для уточнення інформації по ціні, кількості днів використання(не менше двох днів) та доставці. Осушувачі повітря можна орендувати, як по Києву так і відправляють Новою поштою по Україні з вашою оплатою у дві сторони.

При купівлі інфрачервоні сушильні шафи в цьому магазині ви маєте можливість такого розрахунку, як: готівкою (при доставці кур’єром, само вивозі, доставкою логістичної компанії або післяплатою при отриманні), безготівковий (на підставі рахунок-фактури, на рахунок ФОП), оплата онлайн (сплатити будь-якою карткою через спеціальні додатки, при оформленні оплати частинами чи розстрочки), оплата частинами або на виплат (можливість купити товар в оплату частинами або оформивши миттєву розстрочку).

Замовити товар можна,  як через кур’єрську доставку так і Новою поштою по всій Україні, а так же звісно забрати власноруч у магазині.

error: Content is protected !!