Для будь-якої людини ранок розпочинається з ароматної чашечки кави або чаю, які допомагають краще прокинутися та збадьоритися. Інтернет-магазин кави та чаю «1001 coffeе» має в наявності величезний асортимент різновидів цих напоїв, адже шанувальників, як кави, так і чаю дуже багато. Саме тут ви можете кава в зернах купити у найкращій якості, а також замовити чай, який впазить вас своїм смаком.

Щоб обрати собі напій слід враховувати смакові та ароматичні властивості, а також рівень міцності, колір.

Як на сайті обрати каву и чай?

На перший погляд це здавалося б дуже просто, але слід зазначити, що в кожного свої вподобання.

Перш за все треба визначитись з видом сировини та способом заварювання: чи це кава в зернах, мелена кава, розчина або сублімована. Також в продажу є капсули, фільтр пакетики та спеціальні таблетки для кавомашин.

Не мало важним є якість кави, адже чим нижча ціна, тим не якіснішою вона є. На якісні властивості впливають: сорт зерна, в який спосіб було зібране, чи правильно висушене  та оброблене.

Якщо ви не розумієтесь в цьому, то завжди в магазині Вам нададуть допомогу спеціалісти, які знаються на цьому, підкажуть корисну інформацію та допоможуть з вибором. Разом з кавою на сайті можна придбати і кавоварки, які також не менш важливі у якості кави.

При виборі чаю, також може виникнути багато запитань. Чай, як і кава мають різноманітність: листовий чи пакетиків, розмір листа, тип заварювання, наявність певних добавок та колір. Ще на сайті магазину окрім звичайних чаїв можна знайти екзотичні, які здивують Вас своїм коліром та неперевершеним ароматом. Магазин співпрацює з брендовими виробниками.

В асортименті цього інтернет-магазину є: кава в зернах, мелена кава, розчинна кава, кава в капсулах, чай, сиропи, напої, кавоварки.

Щоб замовити будь-який товар необхідно всього залишити на сайті заявку і Вам зателефонують, щодо замовлення або нададуть певну інформацію та допоможуть у виборі. Всі товари відправляються Новою поштою тільки по території України і тільки на діючі відділення пошти. При замовленні товару на тисячу гривень і більше, діє безкоштовна доставка на товари.

Оплата товару проводиться, як після плата на пошті( враховуючи оплату за пересилання і відсоток від суми за товар), так і картою на сайті.

Ще однією із привілей сайту є наявність знижок та акцій на всі види товарів, але треба слідкувати чи діють якісь знижки в даний момент на потрібний Вам товар. Для кав’ярень діють оптові ціни, але доставка тоді відбувається за повної  оплати товару.

error: Content is protected !!