Інтернет- магазин «Маркет Двері» https://market-dveri.ua/uk/vkhidni-dveri-k9/ має широкий вибір асортименту міжкімнатних та вхідних дверей на будь-який колір, смак та за доступними цінами. Команда професіоналів цього магазину допоможе зробити правильний для Вас вибір про який Ви потім не пошкодуєте. Замовляти двері в цьому магазині дуже зручно та швидко.

Що потрібно знати щоб правильно обрати та замовити двері?

1. Перш за все це правильно зробити заміри дверей враховуючи всі нюанси (робити заміри не тільки висоти та ширини, а й товщини самої стінки).

Адже замовити можна, як за власними замірами  вибраного з каталогу ескізу, так викликати додому майстра, який зробить заміри та в подальшому допоможе з їх встановленням. Це дуже зручно, якщо у Вас нема часу або кому це все зробити. Але викликати додому майстра можливо тільки в тих містах, там де є розташовані самі магазини.

Окрім спеціального замовлення можна придбати будь-які двері, які є вже в наявності на складі враховуючи всі підходящі параметри.

2. Правильно обрати самі двері та фурнітуру. При виборі слід враховувати, що чим дорожчим є товар, тим він є якіснішим, але в кожного свій смак, вподобання та можливості у придбанні. Та якщо виникли запитання, то можна звернуть за допомогою до спеціалістів, зателефонувавши на вказані номери на сайті.

3. Не менш важливим та потрібним є складання кошторису всіх витрат. Слід враховувати кожен нюанс, це: демонтаж та монтаж дверей( у випадку замовлення спеціаліста), докупка до дверей всіх деталей для встановлення(піна, коробка, завіси, ручка, замок і т.д.).

Оплату можна здійснити онлайн, після оплату, готівковий розрахунок( при кур’єрській доставці)   або скористатися сервісом миттєвої  розстрочки(оплату можна використовувати як на товар так і на оплату доставки, монтаж та будь-які додаткові робот) чи оплату частинами(Приватбанк та Монобанк) при цьому не потрібно ходити в банк, а просто можна замовити послугу при купівлі на сайті.

При замовленні в магазині «Маркет Двері» товари доставляються: новою  поштою, кур’єрською доставкою та самовивіз(менеджер перевірить та надасть всю інформацію, щодо наявності або готовності спец замовлення та на якому складі можна забрати у вашому місті) . Також при кур’єрській доставці слід враховувати, що доставка відбувається тільки до парадних дверей або якщо до під’їзду немає доступу, то до ближнього комфортного місця викладки товару, підйом на будь-який поверх оплачується окремо.

error: Content is protected !!