Неможливо уявити будь-який інтер’єр без простого, але незамінного елемента меблів – стільців. Чи це кухня, вітальня, їдальня, кабінет або офісне приміщення, стільці Віяр забезпечують комфорт та зручність. Крім того, вони надають можливість виразити свій стиль та гармонійно поєднати кольори та форми, додавши до інтер’єру особливу атмосферу та шарм.

стільці Віяр

Для кухні: стільці чи табуретки

Для різних кімнат можуть потрібні різні стільці залежно від функціональності кімнати та інтер’єрного дизайну. Для кухонних стільців важливими критеріями є тривалість експлуатації та легкість у догляді. Ідеально, якщо вони виготовлені з матеріалів, що легко миються або очищаються. Крім того, важливо мати на увазі невелику вагу виробу, оскільки іноді необхідно пересувати його, переміщуючи до кухонного гарнітура або виносячи з простору для приготування страв.

Якщо ви плануєте обладнати барну стійку в кухні, то безумовно знадобляться барні стільці. Вони мають зовнішній вигляд табуретів зі спинкою та довгими ніжками. На сайті компанії “ВіЯр” є багато варіантів дизайну, розмірів та кольорової гами цих елегантних та досить функціональних елементів інтер’єру.

На чому сидіти в кабінеті

Для роботи звісно ж варто обирати модель офісного зручного крісла. Краще обрати ту, що має підлокітники. Це дозволить уникнути дискомфорту та напруги у руках під час роботи за комп’ютером або під час письма. Також, варто звернути увагу на офісні стільці на коліщатках, які дозволяють швидко переміщатися по кабінету та збільшують простір для роботи. 

Стільці для гостей у вітальню

Стільці, які розміщуються у вітальні, не використовуються настільки активно, тому вони не так схильні до забруднень. Вони призначені для відпочинку та приймання гостей, тому важливим критерієм при виборі буде їх зручність та здатність поєднуватися з оформленням кімнати. Не є обов’язковим, щоб стіл та стільці мали однаковий колір, можна комбінувати кольори. Для вітальні можна обрати стільці наступних дизайнів:

  • Класичний стілець – має м’яке або напівжорстке сидіння, жорстку спинку з декоративним елементом і рівні ніжки, і є найбільш поширеним типом стільця.
  • “Віденський” – жорсткий стілець із витонченого гнутого дерева. Цей тип ідеально підходить для класично оформленої вітальні.
  • Напівкрісло – це ширший стілець з низькими підлокітниками, що може бути дуже зручним, але має велику вагу і не дуже мобільний.
  • Стілець-трон – має високу спинку та підлокітники, виглядає урочисто і підходить для класичної вітальні. Цей тип стільця також зручний для великих людей з вагою.

Стільці в дитячу кімнату

Необхідно обрати дитячий стільчик не лише за його зовнішнім виглядом, але й з урахуванням корисності та безпеки. Діти проводять багато часу за комп’ютером або за уроками, тому важливо, щоб стільці захищали їхню спину та хребет від захворювань і були зручними у використанні. Меблі для дитячих кімнат доступні в різних яскравих кольорах, що дозволяє батькам підібрати стільчик, який підійде до стилю кімнати. Для забезпечення гігієни, такі вироби повинні легко митися.

Чому скандинавські стільці такі популярні

Скандинавський стиль меблів став надзвичайно популярним. Наразі, скандинавські стільці є елементом не тільки мінімалістичного дизайну, а й усіх сучасних інтер’єрів. Вони мають просту дерев’яну раму, яку часто доповнюють елементами оббивки або пластиком. Їх можна знайти практично скрізь: у сучасних кафе, офісах та ресторанах, оскільки привертають покупців зі смаком. Скандинавські стільці будуть відмінним вибором для вашого дому або квартири також. Основною рисою скандинавського стилю є простота, що означає відсутність дорогих елементів, таких як ковка, позолота та прикраси, які підвищують вартість меблів. Тому, можна бути впевненими в їх доступній ціні.

error: Content is protected !!