🔴 📺 «Побратими називали його «Птаха»: відбулось прощання з Олександром Лебедєвим

В Глухові прощались з 45-річним військовослужбовцем Олександром Лебедєвим, який у бою під Вугледаром отримав несумісні з життям поранення

Побратими намагались евакуювати пораненого Сашка, але йшов щільний бій 

Командир взводу Олександра Дмитро Тітов розповідає, що товариші намагались врятувати важко пораненого побратима, але під час евакуації Олександр Лебедєв помер.

«Надали допомогу пораненому, але через щільність бою декілька разів намагались його евакуювати. Їм все ж це вдалося і під час евакуації, як мені розповіли хлопці, Сашко загинув. У своєму колективі ми через прізвище жартома називали його «птаха», а він завжди посміхався і казав: «птаха миру». І бачите, як сталося, наша «птаха» за мир в Україні віддала найдорожче – своє життя», – розповідає Дмитро.


Був хорошим товаришем, любив дружину та доньок

До війни Олександр Лебедєв працював на місцевому сільськогосподарському підприємстві «Велетень». Бригадир тракторної бригади Микола Гордієнко говорить, що добре пам’ятає, як загиблий герой влаштовувався до них на роботу.

«Прийшов він до нас на трактор Т150. Він був гарний працівник, завжди посміхався і ніколи від нього не можна було почути поганого слова. Він знав свою роботу і дуже любив свою сім’ю, дітей та дружину», – говорить панМикола.

А з Володимиром Олександр багато років працював пліч-о-пліч. Чоловік говорить, що ще у перші дні війни його товариш приєднався до лав територіальної оборони.

«Він пішов з перших днів війни, був у Глухові в теробороні, а це ж вони поїхали на схід. Дуже, дуже шкода, мені досі не віриться, що його немає», – зазначає чоловік.

У Олександра Лебедєва залишилась мама, дружина та двоє донечок.

г1

г2

г3

г4

г5

г6

г7

г8

г9

error: Content is protected !!