Інтернет-магазин компанії «Альцент» спеціалізується на продажі надійних марок інструментів, техніки та обладнання. Одним із найбільш запитуваних та актуальних товарів в даний момент є генератори, саме тут ви можете купити електрогенератор у найвищій якості.

Генератор – це пристрій резервного, тимчасового джерела електроенергії у разі відсутності централізованого постачання. Також генератори використовують, як альтернативне джерело для будь-якого виконання робіт у разі повної його відсутності живлення( зазвичай генератори використовують на будівництвах або на відкритих територіях, де зовсім відсутнє підключення електроенергії). Генератори діляться на такі види, як: інвекторні, бензинові, газові,  дизельні, зварювальні, промислові. Одним з найефективніших та економнішими вважають електрогенератори. В даному магазині можна придбати, як маленький та компактний генератор, який буде відповідати своїй ціні на якості використання, так цілу станцію, для більш потужнішого використання.

Як обрати електрогенератор?

Перш за все потрібно визначитись для виконання, яких робіт вам потрібен та максимальна потужність використання в процесі роботи.

При виборі електрогенератора слід враховувати: потужність (потрібно розрахувати максимальну потужність включених приладів одночасно з надлишковим запасом, щоб не отримати перевантаження приладу та його вихід зі строю), запуск двигуна (ручний запуск у малопотужних генераторах та зі стартеру для більш потужніших), рішень шуму (це є також не менш важливим елементом при виборі, якщо плануєте встановлювати близько біля будинку), модель виконання ( генератори бувають, як відкритого типу, так і закритого, коли все обладнання знаходиться в спеціальному кожусі).

Магазин «Альцент» https://e-altsest.com/ua/klimaticheskaya-tehnika/infrakrasnye-obogrevateli співпрацює тільки з перевіреними та оригінальними виробниками та має на всі товари сертифікати якості та певні гарантії для експлуатації. На сайті магазину діють дуже цікаві акції, в яких може взяти участь кожен покупець. Всі акції діляться на категорії: товари тижня, подвійна вигода, безкоштовна доставка, подарунок до генератора.

Оплата товарів здійснюється: готівкою (при кур’єрській доставці), безготівковий розрахунок (на підставі розрахунку-фактури), оплата карткою(онлайн або по реквізитам в терміналі). Доставку можна замовити: кур’єром (здійснюється до під’їзду, мінімальна сума доставки 400грн. та діє безкоштовна доставка при купівлі на суму від 6000 грн.), доставка у відділення Нової пошти (важко габаритні товари на суму від 10000 грн. доставляються за умови передоплати), самовивіз.