В Ямпільському районі розпочалась благодійна акція «Твори добро» спрямована на збір коштів для дітей – інвалідів та молодих інвалідів, що проживають на території Ямпільщини. 

Організатори акції закликають ямпільчан допомогти дітям, яких здолала тяжка хвороба: Лисько Михайлу (13 років. Дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез), Гончаренко Дарії (9 років. Порок серця: звуження легеневої артерії) та Бойко Карині (4 роки. Аваскулярний остеонекроз головки стегнової кістки).

 – Просимо всіх з розумінням поставитися до біди, від якої ніхто не застрахований, та по можливості надати посильну фінансову допомогу у зборі коштів на лікування. Віримо, що ви не залишитесь байдужими до людських проблем,  – говорить координатор акції Родіон Лучанінов.

Рахунок, на який Ви можете надіслати фінансову допомогу: ЗАТ “Коммерційний Банк ПриватБанк”  Р/Р 26000060313436 МФО 337546 ЕДРПОУ 36250086

Координатор акції: Лучанінов Родіон Вікторович. Контактний телефон: 066-636-62-04

2 thoughts on “На Ямпільщині стартує благодійна акція

  1. В понедельник надо пойти в банк и перечислить денежку. Только общими усилиями мы сможем помочь больным деткам. Закликаю всех сделать шаг на встречу и поддержать эту акцию

Comments are closed.