Депутати районної ради одностайно виступили проти реформування Ямпільського районного відділу внутрішніх справ. Разом з тим, народні обранці звернули увагу на численні недоліки в роботі ямпільської міліції та закликали місцевих правоохоронців налагодити ефективну взаємодію з районною владою.

Розглянувши на позачерговій сесії Ямпільської районної ради питання «Про реорганізацію Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області», депутати райради вирішили: «1. Не погоджувати реорганізацію Ямпільського РВ УМВС України в Сумській області, оскільки це призведе до підвищення стану злочинності в Ямпільському районі, а розкриття злочинів внаслідок несвоєчасного реагування знизиться по причині віддаленості оперативно-службових осіб. 2. Вимагати залишити в Ямпільському районі Ямпільський РВ УМВС України в Сумській області».

Група депутатів дала негативну оцінку роботі ямпільської міліції, звернувши увагу присутніх на конкретні факти правопорушень, які ігноруються міліцією та численні повідомлення людей про корупцію в правоохоронних органах. Разом з тим, депутати дійшли висновку, що ліквідація райвідділу тільки погіршить ситуацію. Тож, районна рада одностайно виступила на захист місцевої міліції, закликавши останню переглянути методи своєї роботи.

Фото з архіву

4 thoughts on “Міліції в Ямполі бути

  1. Приятно читать хорошие новости. Депутаты поступили очень мудро. Работники Ямпольского РОВД должны сделать правильные выводы.

  2. Уровень преступности зависит не от того где находится милиция, а от морального состояния общества.

  3. без, своей, милиции в районе резко возрастет преступность и хулиганство.

Comments are closed.