🔴 📺 Вихованка Ямпільської школи мистецтв Валерія Лях стала переможницею міжнародних вокальних конкурсів

Дівчина розповідає, що навіть під час війни намагається постійно брати участь в онлайн фестивалях та конкурсах, але мріє повернутись на справжню сцену.

-Після початку війни все зупинилось і я не ходила на співи, але через два місяці ми зрозуміли, що потрібно працювати і розпочала співати знов. Брала участь у «Леопарді» та ще одному французькому конкурсі, але я не пам’ятаю, як він називається. В обох з них я зайняла перші місця.

Валерія Лях розповідає, що пісню для свого виступу обирала сама і зупинилась на досить складній композиції.

-Треба було заспівати одну пісню, її я собі вибирала сама. Я її знайшла на ютубі і вона мені дуже сподобалась. Я її показала Надії Михайлівні і вона сказала «так». Пісня дуже складна, але ми змогли її вивчити, з труднощами, але вивчили.

Радіє успіхам своєї підопічної її наставниця Надія Беспала. Говорить, що Валерія всього досягла завдяки своїй працелюбності.

– Лєра Лях – це моя найулюбленіша учениця, бо це дитина, яка багато працює. У нас на початку були з нею великі складнощі: частота інтонації, звуковидобування та інше, але вона дуже багато працювала. Онлайн виставляємо наші здобутки, особливу увагу приділяємо міжнародним конкурсам. От «Леопард» був проведений Україною та Польшою, ще був конкурс, що проводився Україною та Іспанією. На нас звертають увагу – вона отримала сертифікат і батьки збираються їхати за кордон, бо є запрошення. Нехай дівчина виступає – вона любить це.