На межі Сумської та Чернігівської областей знайшли труп людини. Поліція заявила про вбивство

Поблизу стели, що розділяє Чернігівську та Сумську області, 16 березня було виявлено тіло чоловіка зі слідами насильницької смерті. Напередодні особа загиблого була встановлена – ним виявився 45-ти річний житель Конотопа.  

Про це повідомляє: Відділ комунікації поліції Сумської області

Як вдалось встановити особу вбитого?

До поліції звернулась мешканка міста Конотоп та повідомила, що її 45-річний син 15 березня, близько 10 години, пішов з дому і до цього часу не повернувся. Як виявилось, це його було знайдено минулого тижня мертвим біля стели, що розділяє Чернігівську та Сумську області.

Як поліцейські розкрили злочин?

Поліція провила слідчо-розшукові заходи і встановили, що конотопчанин загинув від рук свого 35-ти річого земляка. Чоловік зізнався в скоєному та розповів про події того дня.

Як виявилось, під час розпиття алкогольних напоїв між чоловіками виник конфлікт, який потім переріс у бійку під час якої загиблому було нанесено тілесні ушкодження та смертельний удар ножем в груди. Аби позбутися тіла, заплутати слідство та відвести від себе підозру, зловмисник завернув тіло вбитого у килим, завантажив його до свого автомобіля та вивіз до межі Сумської та Чернігівської областей, де і залишив.

Наразі чоловіка затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

error: Content is protected !!