Всім давно відомо, що 1 квітня – Всесвітній День зустрічі птахів.
У цьому році, як і завжди, на нашій Ямпільській станції юних натуралістів до Дня зустрічі птахів проводилася акція «Кожній пташині – по будиночку!». Було оголошено конкурс на кращий будиночок для птахів. Ми з друзями зробили шпаківні, а також будиночки для сов і кажанів. І дорослі, і діти з нетерпінням чекали повернення птахів з вирію.

1 квітня на Ямпільській станції юних натуралістів проходило традиційне екологічне свято «День зустрічі птахів». Ми дізналися багато цікавого та незвичайного про птахів, розгадували загадки, кросворди, малювали малюнки, проходили різні локації згідно маршрутних листів, розвішували шпаківні, «дуплянки» та інші пташині будиночки.

Було підведено підсумки акції «Кожній пташині – по будиночку!» Перемогла дружба та старанність. Всі були задоволені доброю справою. Наш ботанічний сад місцевого значення «Ямпільський» скоро наповниться пташиним галасом і щебетом. У зручних хатинках пернаті виведуть маленьких пташенят. Відвідувачи нашого ботанічного саду будуть відпочивати і слухати голосливих птахів. Птахів треба берегти. Вони — нашідрузі та помічники.

Вихованець Ямпільської станції юних натуралістів
Адаменко Максим