– За кошти, які закладені у вартість пального можна зробити ремонт доріг значно кращої якості, – таку думку висловив голова районної організації ВО «Батьківщина» Олександр Косенко під час участі в «круглому столі» керівників політичних партій, який відбувся 12 листопада в прес-центрі Ямпіль.INFO

– Гроші на ремонт доріг закладені в вартості палива, я порахував скільки особисто витрачаю на пальне і якщо цю суму помножити хоча б на 200 автомобілів, то за ці кошти можна зробити ремонт зовсім іншої якості.

– Тобто, або райавтодор не допрацьовує, або він веде неправильну господарську діяльність витрачаючи ці кошти тільки на утримання апарату своїх працівників, а на ремонт доріг коштів просто не залишається, – вважає керівник районної організації ВО «Батьківщина».

5 thoughts on “О.Косенко: Райавтодор недопрацьовує, або веде неправильну господарську діяльність

  1. Из-за этого головы – “специалиста”, который на одной работе больше года не задерживается, “Батькивщина”, как дырявая лодка у нас в регионе медленно, но уверенно, идет на дно. Він веде “неправильну ПОЛІТИЧНУ діяльність”.

  2. “Шановний” О.Косенко! Ви краще порахуйте домашній бюджет і правільно ведіть свою домашню господарську діяльність. Це буде набагато краще.Якщо прослідити за вашою трудовою діяльністю то, що ви зробили коли були на керівних посадах? Якщо не враховуючи кошти, що надавала партія. Мені здається ,що користі від вас мало,а то і зовсім нема. Зараз ви займаєтесь викриттям корупційних схем в агролісгоспі, то гарно рахуєте в автодорі автомобілі,зарплату працівників. Мені здається,що ваше місце працювати в органах ,а ви (правильно помічено) ніде більше року не затримуєтесь. Це все нащо ви здатні.

  3. Шановний” О.Косенко. Ви краще порахуйте домашній бюджет і правільно ведіть свою домашню господарську діяльність .Це буде набагато краще. Якщо прослідкувати за вашою трудовою діяльністю то, що ви зробили коли були на керівних посадах? Мені здаэться ,що користі від вас мало,а то і зовсім нема. зараз ви займаєтесь викриттям корупційних схем в агролісгоспі,то гарно рахуєте в автодорі автомобіліі і кошти на утримання апарату працівників. Мені здається ,що ваше місце працювати в органах,а ви (правильно помічено) ніде більше року не затримуєтесь. Це все нащо ви здатні.

  4. Да,с таким головой районной организации, “БАТЬКИВЩИНА” выборы точно проиграем в 2015 году,он же ни с кем не может найти общего языка,считает себя выше всех в районе(партию развалил),позорит ее,и сильно любит горячительные напитки-хороший пример показывает.А пытаться пиариться на ремонтах дорог-выглядит смешно,пусть с начала изучит всю документацию потом будет комментировать,он только говорить умеет,а как что-то сделать так не может,всем рассказывает,что скоро будет главой Ямпольской администрации как горячительного примет…

  5. Ничего страшного и очень вредоностного от тго ,что Косенко что-то там порахував.А злобная реакция на него говорит о том ,что это сильно кому-то не нравится.Значит задело.Успехов вам, Александр.

Comments are closed.