🔴 Театр «Вектор» дав виставу у Дружбі

Днями в Дружбі відбулась вистава «Роні – донька розбійника» у виконанні місцевого театру «Вектор». Сценарій для цього спектаклю написали ще до повномасштабного вторгнення.

Цей аматорський колектив на сцені виступає вже 20 років, – говорить керівник театру Тетяна Кабанова.

«Його історія починається з поетичного камерного спектаклю “Зима любові” у 2003 році. Ми ставили його вірші, музичний супровід на фортепіано був від Ірини Ткаченко та від мене також.  Назву театру “Вектор” я придумала сама, а називається він так, тому що вектор – це направлення. Ми даємо направлення», – говорить пані Тетяна.

За словами Тетяни Кабанової, останній виступ колективу був ще до війни.

«Спектаклі в нас відбувались щорічно. Їх було приблизно 20. Останній гастрольний спектакль, що відбувався під час пандемії Ковіду – “Поліанна”, з яким ми були в Ямполі».

Хореограф Дружбівського міського Палацу культури Грек Єлизавета говорить, що в театр прийшла ще школяркою.

«Моя діяльність в театрі почалась ще з класу 8-го, чи з 9-го, у 2010 році, з вистави “Обладунки на стіні». Тоді моїм хореографом була Юлія Крушельницька. Тоді в нас не було слів, ми були підтанцьовкою. Так я і потрапила в театр. На створення нових номерів надихає те, що все робиться для дітей, тому що в моєму дитинстві нічого не було. На даному етапі пішов розвиток, тому діти сюди йдуть не тільки на репетиції, а просто провести час разом», – говорить Єлизавета.

Учасники колективу говорять, що «Вектор» налічує близько 80-ти акторів, задіюють кожного, хто приходить на гурток. Підготовки до вистав тривають приблизно три місяці. 

Альона Лавренцова, Ямпіль.INFO