Вантажні перевезення є важливим аспектом діяльності будь-якого бізнесу. Налагоджуючи доставку продукції та сировини в потрібні точки можна забезпечити безперебійну роботу підприємств, а також торгових точок. Щоб оптимізувати витрати під час транспортування вантажів Україною, багато хто вибирає попутні вантажні перевезення.

Оформляючи звичайну доставку вантажу, вартість замовлення буде вищою. Це пов’язано з тим, що вантажівці потрібно дістатися місця завантаження. Цей процес займає час, а також потребує певної витрати палива. В результаті вартість доставки буде збільшена.

При оформленні попутної доставки вантажу цей етап можна обійти. Вантажівка, яка йде маршрутом і проходить точку завантаження, рахуватиме доставку з моменту завантаження. Тому оплачувати проїзд автомобіля порожнім не потрібно.

Скористатися послугою попутного вантажного перевезення досить легко. Логістична компанія UTS надає цю послугу. Для оформлення замовлення достатньо вибрати точку завантаження та розвантаження, а також додаткові параметри:

  • Дату навантаження та розвантаження;
  • Обсяг, габарити та вага вантажу;
  • Тип вантажу: сипкий, рідина тощо;
  • Врахувати бюджет.

Після цього можна буде вибрати відповідну вантажівку, яка проходитиме попутно з можливість завантажити необхідний вантаж.

попутні вантажні перевезення

Переваги замовлення попутного вантажоперевезення

Попутні вантажні перевезення мають безліч переваг. До основних моментів відносять:

  • Відсутність потреби купувати власний автомобіль;
  • Можливість швидко доставити потрібний вантаж;
  • Гнучкість умови співпраці;
  • Низька вартість послуги.

Щоб перевозити вантажі більше не потрібно купувати власний автомобіль, наймати водія та виконувати ТО. Завдяки послугам логістичної компанії UTS, можна за лічені хвилини вибрати відповідну вантажівку та домовитися про співпрацю.

Часто трапляються ситуації, коли потрібна вантажівка перебуватиме в безпосередній близькості від точки навантаження. Тому можна розраховувати на максимально короткий час завантаження. Після зв’язку з представником водія, можна буде проконсультувати щодо умов співпраці. Компанія УТС допоможе в оформленні договору, у тому числі оформить страховку.

Таким чином, попутний вантаж – це чудова можливість для оперативного та вигідного транспортування товарів з міста до міста. Усі дії можна виконати дистанційно. Також є можливість відстежити місцезнаходження вантажівки та у будь-який час зв’язатися з водієм.