Ноутбук – річ, без якої не обійдеться школяр, студент чи працівник офісу, фрілансер. Він є чудовим помічником, призначеним не лише для домашнього перегляду фільмів та ігор, але й для роботи. Однак нова техніка досить дорого коштує, що не влаштовує багатьох потенційних покупців. Якщо виникає завдання придбати ноут, то купити б/у ноутбук в Україні – непогана ідея, особливо якщо вибрати надійний магазин. 

Практично завжди техніка, що була у вжитку, привозиться з Європи. Там вона використовувалася в магазинах, здебільшого, у якості демонстраційних моделей. Фактично, за якістю вона не поступається новим ноутбукам, а деякі моделі можуть стати гідними суперниками новинкам у певній ціновій категорії. Придбати відмінну якісну техніку пропонує магазин https://gazik.ua/, який може похвалитися гарною репутацією та величезним асортиментом моделей. 

Навіщо вам ноут?

Перед покупкою необхідно визначити її мету, встановити необхідний бюджет. Які бувають ноутбуки? Умовно вони класифікуються за призначенням. 

 • Найбільш бюджетна модель з доступною вартістю – офісний, який забезпечить можливість працювати з відповідними програмами, спілкуватися, шукати необхідну інформацію в інтернеті, переглядати фото, відео. 
 • Домашній ноут може бути призначений для ігор, перегляд фільмів. За ціновою категорією такі моделі вище за офісні. 
 • Гральні/графічні – найдорожчі, відрізняються значним обсягом ОЗУ, якісним процесором і відеокартою. Цим і обумовлена їх вартість.

Виникає цілком логічне рішення – не переплачувати, якщо потрібно використовувати мінімальний потенціал пристрою. Саме тому уживані ноутбуки часто купують для офісів, коли потрібно створити мережу. 

Поради щодо вибору б/в ноутбуку

Як не помилитися та вибрати гаджет? Варто орієнтуватися з його характеристики. 

 1. Діагональ дисплея – дуже зручною є велика діагональ, але цей параметр впливає на автономність пристрою. 
 2. Стан процесора, відеокарти. 
 3. Об’єм пам’яті: мінімальний показник – від 4 Гб. 
 4. Об’єм сховища: рекомендований – від 60 Гб. 
 5. Стан акумулятора, час роботи без підключення до електромережі. 
 6. Наявність встановленої операційної системи. Це дуже допоможе при покупці такої важливої ​​речі, як ноутбук. Стає доступним тестування пристрою та виявлення потенційних багів. 
 7. Не забудьте візуально оглянути техніку щодо механічних пошкоджень. 
 8. Також варто перевірити звук, якість зображення, змінивши кут огляду. 

Техніка, що постачається компанією Gazik з Європи, ретельно тестується. Покупцеві надається гарантія – 1 місяць, також можна доплатити 10% вартості б/в техніки, щоб придбати гарантію на рік. Є послуга обміну, яка актуальна протягом 30 днів після покупки. 

Магазин пропонує тільки вироби класів «A», «B» відомих брендів, тому ви точно знайдете ідеальне рішення. Доставка товарів здійснюється в усі куточки України без передоплати. Залишилися питання? На них з радістю дадуть відповідь досвідчені консультанти Gazik!

error: Content is protected !!