– Був добрий час і була хороша можливість добудувати «лікарняний» будинок в  Ямполі. Але не вийшло, бо колишній мер Ямполя Анатолій Чубун вирішив його продати. Десь за місяць я приходив до нього і просив документацію на цей будинок, адже тоді діяла програма уряду «Доступне житло». Я просив цю документацію, щоб передати в фонд. Шостка, Глухів і Кролевець цією можливістю скористались, у них побудовані житлові будинки, люди отримали квартири. В Ямполі Чубун мені відмовив, будинок був проданий і продовжує руйнуватись, – про це повідомив голова районної організації ВО «Батьківщина» Олександр Косенко під час участі в «круглому столі» з керівниками районних осередків політичних партій, який відбувся 12 листопада в прес-центрі Ямпіль.INFO

– Була ще одна спроба – ми знайшли інвестора, але новий власник виставив завелику ціну на будинок. Я вважаю, що тут потрібно підключити державну машину, щоб спонукати власника до прийняття рішень. Бо зараз будинок стоїть, а завтра розпочне падати і ми будемо вимушені обгородити його забором, щоб цегла нікому не впала на голову, або будемо ходити по судам.

– Потрібно допомогти інвестору, можливо за рахунок бюджету районна рада могла б викупити частину будинку, інвестор добудував би і віддав частину житла для лікарів, чи вчителів. Якщо буде дольова участь, то можливо хтось з інвесторів і прийде, – зазначив Олександр Косенко.