На виробничих потужностях колишнього Ямпільського механічного заводу триває підготовка до відновлення ливарного виробництва. Приватний інвестор, що придбав підприємство, вже підготував дві печі і збирається найближчим часом розпочати лиття.

– Зараз триває процес реєстрації підприємства, і з 20 листопада має розпочатись лиття, – повідомив голова районної державної адміністрації Ігор Палагин. – Планується, що вже на першому етапі це забезпечать роботою двадцять працівників.

– А ще в 2010 році ЯМЗ являв собою боргову прірву, яку оточили кредитори. Виконавча служба вже тоді розпочала реалізацію майна. По моїй ініціативі були скликані збори кредиторів, ми зібрались у першого заступника губернатора Віктора Чернявського і з нашого боку була лише одна вимога – якщо продавати підприємство, то лише комплексом, а не частками. В результаті це дозволило зберегти майновий комплекс цілісним, – пригадує голова районної державної адміністрації.

– В рамках своєї компетенції адміністрація вчиняла всіх дій, щоб відновити виробництво на підприємстві. Ми пропонували цей завод багатьом підприємствам, але далеко не всім він підходив. Наразі його купили кияни. Адміністрація допомогла їм по всім питанням, дійшло до того, що підключали електроенергію, адже арбітражний керуючий вимагав 300 тисяч гривень за кабель, який був в незрозуміло чиїй власності. Нам вдалось розібратись і в цьому питанні. Зараз триває процес налагодження виробництва, проте районна державна адміністрації продовжуватиме контролювати ситуацію, – зазначив Ігор Палагин.

3 thoughts on “ЯМЗ близький до відновлення виробництва

  1. А вы любите пошутить Игорь Николаевич, какое там “Видновлення выробныцтва”, та его через месяц другой на метал розрежут и поминём как звали!

Comments are closed.

error: Content is protected !!