Coccolino ополіскувачі: ефективний засіб для білизняної м’якості

Приємно вдягнути м’який одяг. Багато людей дивуються, коли дізнаються, що навіть високоякісна білизна може бути занадто жорсткою так само, як і вовняний светр. Отже, залишається питання, як зробити м’якими білизну та одяг? Найпростіший спосіб — придбати кондиціонер https://himopt.com.ua/ua/ctiralnie-poroshki/opolackivateli/coccolino-ru в магазині Himopt.

Якщо ви шукаєте найефективніші методи, як зменшити дратівливі подряпини та як пом’якшити одяг, дитячі речі й простирадла, тоді ця стаття допоможе вам ознайомитися з якісними ополіскувачами Coccolino.

Переваги ополіскувачів Coccolino

Ополіскувачі бренда Coccolino — це пом’якшуючий продукт для полоскання тканини. Він запобігає утворенню статичної електрики та додає шовкову м’якість. Речовина володіє досконалими пом’якшуючими властивостями, полегшує прасування тканини.

Доданий під час прання, Coccolino завдяки своїй спеціальній формулі повертає блиск і м’якість тканинам, з яких виготовлено одяг і білизну. Головна особливість полягає в тому, щоб освіжати одяг, роблячи його надзвичайно м’яким, гладким і пухнастим, тим самим продовжуючи термін служби. Кондиціонер Coccolino під час прання та сушіння створює захисний бар’єр. Цей бар’єр запобігає утворенню статичної електрики, полегшує та прискорює сушіння та продовжує термін служби тканин.

Продукт забезпечує чудові результати на будь-якому типі тканини, від важкої вовни до делікатного шовку. Кондиціонер Coccolino, який легко використовувати як у машинному, так і в ручному пранні, освіжить одяг стійким, але ніжним ароматом.

Головні переваги засобу:

  • просте використання під час ручного чи машинного прання;
  • чудова м’якість білизни;
  • приємні аромати у складі;
  • технологія нейтралізації запаху для усунення неприємних запахів;
  • технологія передбачає біорозкладні речовини.

Аромати Coccolino легкі, повітряні, чисті й нагадують перебування на природі весною. Цей пом’якшувач також допомагає мінімізувати статичну напругу. Кондиціонер створює шовкову м’якість одягу та білизни, одночасно відштовхуючи ворсинки, волосся та інше сміття від одягу.

Як користуватися ополіскувачами Coccolino

Якщо ваша пральна машинка має дозатор пом’якшувача, ви можете додати кондиціонер на початку циклу прання, щоб він автоматично дозувався в потрібний час. Перегляньте посібник із використання пральної машинки, щоб дізнатися про наявність дозатора, розташування та інструкції щодо наповнення.

В іншому випадку вам слід додати пом’якшувач під час останнього циклу полоскання пральної машини. Це допомагає запобігти змиванню мийним засобом та правильно розбавляє його, щоб уникнути утворення плям на тканинах.

Додайте 30 мл кондиціонера для стандартної пральної машини (5 кг) і додайте 6 мл на кожен додатковий кілограм білизни. Дозування може змінюватися залежно від умов та типу прання. Не використовуйте на предметах з поліефірного мікроволокна, водовідштовхувальній білизні, медичних халатах та серветках з мікрофібри.

В режимі ручного прання доза складає 18 мл на 10 літрів води.

Порівняння з іншими засобами для пом’якшення білизни

Сучасний ринок пропонує велику кількість кондиціонерів для білизни. Популярні бренди: Lenor, Savex, Silan, Sano. Вони мають майже однаковий склад. Оригінальна рідка формула Coccolino може використовуватися зі звичайним пральним засобом, щоб не тільки пом’якшити одяг, але й зберегти чудовий запах протягом тижнів. Ця формула спеціально допомагає усунути запахи, а не маскувати їх — це особливо важливо для дитячого одягу.

Кондиціонери бренда Coccolino характеризуються мікрокапсульною технологією. Це пояснюється тим, що кожна крапля ополіскувача містить мільйони парфумованих мікрокапсул, які поступово тріскаються під час носіння одягу. Завдяки цьому аромат поступово виділяється, тому ви можете насолоджуватися ароматною та свіжою білизною ще довго після прання.

Виробник пропонує різні упаковки від 0.5 до 5 л. Якщо ви сподіваєтесь відчути більше м’якості та насолодитися приємним ароматом білизни після прання, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом Coccolino в магазині Himopt.