Ігор Комарицький зі Свеси представляв Україну на Чемпіонаті світу серед лісорубів

Про це повідомляє Північний лісовий офіс

Працівник філія «Свеське лісове господарство» Ігор Комарицький та Євгеній Красніков з філії «Тростянецьке лісове господарство» увійшли до збірної України, яка брала участь у 34-му Чемпіонаті світу серед лісорубів, що проходив в Естонії в м.Тарту.

Спортсмени змагались в 5 дисциплінах: валка; заміна ланцюга; комбінований різ; точний різ;обрізка сучків. Окремо для лісівників проводили естафету.

Загалом участь взяло 20 команд: 63 учасники з яких профі, а 17 – юніори. Серед учасників також було 11 жінок. Збірна України набрала 4397 балів, чого не вистачило для потрапляння на п’єдесталу.

2 thoughts on “Ігор Комарицький зі Свеси представляв Україну на Чемпіонаті світу серед лісорубів

  1. Навіщо ці змагання, коли в Україні війна? З людей збирають грощі на ЗСУ, а лісхози витрачають грощі на розваги. Краще б направили ці кошти куди треба. В умовах війни змагання – це лишнє.

  2. Если посадить один саженец, то будет больше на одно дерево. Если посадить одного лесоруба, рубящего незаконно, то будет больше на сотню деревьев. А если посадить одного чиновника, позволяющего рубить деревья незаконно — будет больше на тысячи деревьев. Сажайте правильно!

Comments are closed.

error: Content is protected !!