Лідер місцевих комуністів Григорій Ходак запропонував створити в селах дошкільні навчальні заклади.  Про це він заявив під час участі в “круглому столі” з керівниками районних осередків політичних партій, який відбувся 12 листопада в прес-центрі Ямпіль.INFO
– Є в нашому районі села, де по 25-40 дітей, але дошкільних закладів там немає. Я б хотів, щоб при плануванні бюджету на наступний рік ми звернули увагу на це питання. Нехай це буде за кошти місцевих бюджетів, які зараз багаті. Тож, ми повинні їх змусити думати про село і виховання дітей. Є села, де ми могли б відкрити хоча б ясельну групу, щоб не було такого, що діти приходили до школи непідготовленими, – зазначив Григорій Ходак.

1 thought on “Г. Ходак: Потрібно створити дошкільні заклади в селах

  1. Понравилась фраза”Нехай це буде за кошти мiсцевих бюджетiв,якi зараз багатi”Багатые ваши однопартийцы милионеры Калетники и далее по депутатскому списку кпу.Обвешили всю Украину бигбордами,стоимость которых больше ,чем содержание всех дошкольных закладив.Еще хотелось бы узнать в каких селах района количество дошкольников 40.

Comments are closed.