Чим атермальне тонування скла краще за звичайне? Якщо ви любите подорожувати автівкою, але сонце, що постійно палить через скло й заважає комфортно їхати за кермом, все ще є для вас проблемою? Вихід є! Атермальная тонировка в Киеве від vitavto.kiev.ua має високу енергоощадну якість і її головною метою є не придання певного відтінку склу, а зниження відсотків тепла, що проникає всередину салону автомобіля.

Чому стандартне тонування скла – не вихід для вашої автівки

Теза про те, що час стандартного тонування скла вже минув, сьогодні озвучується багатьма експертами в цій галузі. Давайте ознайомимося з аргументами і спробуємо проаналізувати, чи дійсно вони мають рацію.

Зазвичай у сервісах водіям роблять стандартне тонування скла, але воно, на відміну від атермального тонування не є ефективним з ряду причин:

По-перше, через звичайне тонування не зберігається обшивка салону (зовнішні чинники впливають на його зовнішній вигляд й призводять до швидкої втрати кольору, роблять кольори тьмяними) – в той час, як атермальне тонування усуває такі неприємності й зберігає вашу автівку зсередини на довгі роки користування;

По-друге, зі звичайним тонуванням салон перегрівається і температура в ньому може сягати аж до 80 градусів (!), на відміну від атермального тонування, що забезпечить вам комфортні 20 градусів температури всередині салону;

По-третє, стандартне звичайне тонування призводить до надмірних витрат палива, адже у літній час на збільшення його кількості впливає постійна робота кондиціонера, а взимку – тепловентилятор, що фунціонує, але придбавши атермальне тонування ви зможете суттєво заощадити свої кошти.

По-четверте, зі звичайним тонуванням виникають часті шуми з вулиці, які чути в салоні, що є результатом швидкої їзди й роботи двигуна, шуми  можна виправити – з придбанням атермального тонування ви помітите значну різницю між рівнями шуму.

Переваги атермального тонування

Як же просто й швидко обрати атермальне тонування і де його можуть зробити якісно? На сайті vitavto.kiev.ua ви можете легко замовити цю послугу, як для лобового скла – так і для абсолютно всіх вікон.

Які ще бонуси для себе можна отримати від атермального тонування? Давайте міркувати разом!

  1. Тонування атермальною плівкою лобового скла, порівняно з іншими видами суттєво покращує водію видимість в умовах зустрічного світла фар внаслідок відсутності спалахів.   
  2. Створює комфортні умови для рук водія під променями сонця й рівномірне прохолодне повітря.
  3. Атермальна плівка є певним захистом для пасажирів, якщо в результаті дорожньо-транспортної пригоди було пошкоджено скло, не даючи таким чином можливості осколкам розлетітися салоном.

Робимо висновок, що атермальне тонування скла транспортного засобу має ряд великих переваг, а тому його варто застосовувати саме для вашого транспортного засобу. Переконайтесь у цьому самі.

Переходьте на сайт vitavto.kiev.ua, де можна підібрати для себе потрібний варіант, а також в разу потреби – отримати консультацію щодо особливостей та матеріалу атермального тонування.

error: Content is protected !!