Бажаєте покращити працездатність своїх працівників? Або ви самі шукаєте методи для того, щоб швидше й ефективніше працювати в офісі? Саме кофеїн забезпечує наше підвищення ефективності й з ним асоціюються моменти ритуалу споживання кави. Нам подобається чашка кави в руці, процес приготування, як ллється ця густа чорна рідина. На сайті beecoffee.com.ua/ ви можете замовити каву й кавомашину швидко, якісно і просто. Кофеїн є психоактивним агентом та стимулятором, що прискорює діяльність мозку. Він блокує аденозинові рецептори, що викликають сонливість, і водночас збільшує секрецію дофаміну, що відповідає за задоволення. Таким чином, це покращує наші інтелектуальні здібності та концентрацію.

Досі не знаєте як і де обрати смачну каву та якісну машину для неї? Замовляйте аренда кофемашины киев на сайті beecoffee.com.ua/ і тут ви знайдете вашу найулюбленішу каву, що буде знаходитись з вами прямо на робочому місці!

Спеціально для вас ми підготували добірку корисних порад для правильного й ефективного вживання кави:

  1. Тривалість ефекту становить близько 4-6 годин, саме стільки триває період напіврозпаду кофеїну. Але час залежить від швидкості виведення кофеїну, що потрапив до організму, після чого аденозин знову здатний зв’язуватися з рецепторами.
  2. Додавання молока до кави не впливає на зниження працездатності. Як і те, що додавання молока знижує ефект, що бадьорить, і після чашки капучино нас може хилити в сон. Насправді з молоком чи без, чашка кави діє на наш організм абсолютно однаково. Молоко не уповільнює вироблення адреналіну та дофаміну, а отже – стимуляцію мозку.
  3. Якщо перевищувати безпечну добову норму кофеїну, можна зіткнутися із занепокоєнням, тривожністю, безсонням, розладом шлунка, запамороченням, дратівливістю. Але загалом кофеїн впливає на всіх по-різному — це залежить від чутливості організму до цієї речовини. Деякі можуть випити кави й відразу ж заснути, тоді як інші не сплять усю ніч.
  4. Індивідуальні особливості також мають значення: людям з панічним розладом, аритмією, високим тиском, діабетом пити багато кави небажано. Вагітним вчені теж рекомендують обмежити споживання до 100-200 мг кофеїну на день – приблизно 1-2 чашки кави. Але не забувайте, що призначити безпечну дозу напою саме вам може тільки лікар.

Все це говорить про те, що якщо вам потрібна найкраща аренда кофемашины для офиса, то найкраще її замовити саме в компанії beecoffee.com.ua

error: Content is protected !!