Підприємців, що здійснюють продаж алкогольних напоїв особам, що не досягли 18-ти років, слід притягнути до юридичної відповідальності – такого висновку досягли учасники «круглого столу» по протидії продажу алкогольних напоїв молоді району, який відбувся в районній державній адміністрації.

До учасників «круглого столу» звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Рябухін, який ознайомив присутніх з невтішними статистичними даними про вживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів особами, що не досягли  повноліття. Зазначивши, що в не останню чергу цьому сприяє вільний продаж алкоголю та цигарок в багатьох торгових точках Ямпільського району. Тож, Олександр Рябухін закликав свідомих підприємців дотримуватись норм законодавства України, а міліцію здійснювати суворий контроль за підприємцями, які ці норми порушують.

За результатами засідання було прийнято рішення про відкриття в Ямпільському районі «гарячої телефонної лінії» на яку могли б звернутись діти, батьки та небайдужі особи та повідомити про факт продажу алкоголю та цигарок неповнолітнім. Очевидно, що на підставі таких повідомлень підприємців буде значно легше притягнути до відповідальності.

6 thoughts on “За продаж алкоголю неповнолітнім суворо каратимуть

  1. Прошу відвідати кабачок в МарБуді чп Нещерет в. кожну пятницю та суботу з 20″00 до ранку. і куди дивиться місцева влада.

    1. Послушайте, Ирина! Когда это “кабачок” работал с 20:00 и до утра? Вы наверное это писали после жестокой пьянки? Сколько раз я бывал в этом “кабачке” он не разу не работал до утра…максимум до часу…и то по большим праздникам!

  2. М-Буда далеко.Добро пожаловать в Имшану. “ВЕРСАЛЬ”- вот где, “настоящее воспитание” молодежи.А ведь это наши дети.

  3. ИРИНА, тут потрібно кожен магазин навіть по смт Ямпіль відвідати

  4. Называйте конкретные магазины и факты будем принимать решение.

Comments are closed.