Сучасний світ дуже непередбачуваний і нестабільний, і людина часто може зустрітися з несподіваними проблемами зі здоров’ям. Також не в кожного є фінансова подушка, яка допомагає стійко подолати всі негаразди. Тому важке захворювання забирає не тільки фізичні сили, а й душевний спокій, адже людина переживає, де вона візьме гроші на лікування. Запобігти таким ситуаціям може медична страховка.

Чому варто оформити медичну страховку

Є кілька причин, чому люди вирішують оформити поліс страхування життя та здоров’я (https://uniqa.ua/private/life/):

  • добровільне медичне страхування забезпечує покриття витрат, у тому числі візити до лікаря, госпіталізацію та оплату за ліки в межах страхової суми. Це допомагає людям впоратися з високими витратами на лікування та уникнути фінансових труднощів у разі несподіваної хвороби або травми;
  • деякі програми страхування можуть включати покриття профілактичних заходів — щорічних медоглядів, вакцинацію тощо. Це дає людям можливість залишатися здоровими та виявляти потенційні проблеми на ранніх стадіях, що в довгостроковій перспективі призводить до покращення стану здоров’я та зниження витрат на лікарів;
  • медичне страхування забезпечує душевний спокій. Коли людина знає, що захищена в усіх невідкладних ситуаціях, вона почуває себе значно впевненіше. Це зменшує стрес і занепокоєння, пов’язані з грошовими витратами та організацією процесу лікування, і дозволяє зосередитися на одужанні.

Загалом медичне страхування корисне для тих людей, які хочуть керувати своїми фінансами та підтримувати власне здоров’я та добробут на високому рівні.

Нові пропозиції від страхових компаній

Ми з вами живемо в такі часи, коли страхові компанії намагаються покращити свій сервіс і запропонувати клієнтам нові привабливі програми. Однією з таких є договір страхування на випадок хвороби.

Зазвичай людина знає, як діяти, коли з’являється нескладне захворювання, яке не потребує серйозних витрат. Проте в тому разі, коли пацієнт дізнається про серйозний діагноз, він не розуміє, де взяти гроші на довгострокове лікування та реабілітацію. У таких випадках допоможе виплата за діагнозом від СК «УНІКА».

Суть такої програми полягає в тому, що компанія виплачує велику компенсацію в разі встановлення складного діагнозу. Розмір такої виплати на сьогодні сягає суми 70–100 тис. грн. Компенсація нараховується, якщо у застрахованої особи встановили одне з 70 серйозних захворювань, зазначених у договорі. Компанія не здійснює контроль за тим, на що були витрачені кошти.

Цікаво, що така програма діє не лише в Україні, а й у будь-якій країні світу. Ще одна важлива відмінність виплати за діагнозом — застрахованій особі не треба подавати в компанію жодних чеків. Після встановлення діагнозу достатньо лише звернутися до служби медичного асистансу СК «УНІКА» та направити копії довідки від лікаря з мокрою печаткою для отримання виплати онлайн. Після розгляду справи гроші будуть перераховані на картку.

error: Content is protected !!