🔴 В Ямполі ремонтують комунальні дороги

Комунальні дороги з твердим покриттям ремонтують шляхом ямкового ремонту. Роботи проводять працівники Глухівської дорожньо-експлуатаційної дільниці.

Ямпільський селищний голова Ольга Губар говорить, що підрядники вже провели перший етап робіт.

«На таких вулицях, як Бузкова, Вишнева, Калинова, Спасо-Преображенська вже частину роботи виконали. Але, коли почали проводити роботи, то зрозуміли, що виділених коштів недостатньо. Плануємо виходити з пропозицією до депутатів, щоб виділити додаткові кошти на завершення ремонтних робіт. Адже ці дороги мають бути проїзні для населення».

За словами селищного голови, на найбільш аварійних ділянках доріг планують знімати верхній шар асфальтового покриття.

«Ті ділянки, де неможливо робити ямковий ремонт, ми плануємо засипати зрізом і вкатати катком. Вулицю Шкільну та Єгорівську плануємо відгрейдувати та зробити підсипку щебеневою сумішшю».

Один мільйон чотириста тисяч гривень витратять і на ремонт дороги до села Прудище. Половину цієї суми планують залучити з обласного бюджету.

«Виділили кошти на умовах спів фінансування з обласним бюджетом 50 на 50. Ми виділили 700 тисяч гривень і ще 700 тисяч гривень плануємо залучити за рахунок області Для того, щоб провести ямковий ремонт до села та по селу, цих коштів має вистачити. Є вулиці, де потрібно зробити підсипку, ми вже спілкувались з місцевими активістами – проведемо роботи і там, щоб можна було проїжджати і по інших вулицях цього населеного пункту».

За словами Ольги Губар. зараз в старостинських округах Ямпільської громади тривають роботи з грейдування ґрунтових доріг.  

«Крім ремонтів доріг, ми проводимо і грейдування. У Воздвиженському та Імшанському старостинських округах роботи вже проведені, зараз грейдер працює в Степненському окрузі. Ми розраховували на менший об’єм робіт, а тому будемо виділяти додаткові кошти».  

error: Content is protected !!