🔴 📺 Росіяни вдарили «шахідами» по Шостці. Подробиці з місця подій

Російські війська вночі атакували Шостку «шахедами». Кореспонденти Ямпільського інформаційного агентства побували на місці ворожого удару

Як розповідає виконуюча обов’язки директора міського центру естетичного виховання Анжела Висоцька, один з безпілотних літальних апаратів вибухнув у міському парку, де пошкодив приміщення їх закладу.

«Сьогодні вночі мені зателефонувала сторож і повідомила, що стався вибух. Це одне з наших приміщень, де раніше в творчих колективах займались діти. Вилетіло майже все скло у вікнах, деякі вікна з рамами повиривало, понівечений дах, а всередині будівлі повиривало двері, попадали люстри та шпаклівка – дуже великої шкоди завдано», – розповідає Анжела Висоцька.  

Шосткинчанин Олексій працює в рекламній компанії, яка винаймала офіс в пошкодженому приміщенні. Чоловік розповідає, що в ньому не знаходилось жодного військового об’єкта, натомість тут проходить багато цивільних людей.

«Повилітало все скло, вікна, двері, навіть у підвалі пошкодило металеві двері – вони наробили дуже багато лиха. Пощастило, що не було людей, бо зазвичай у нас їх багато: там люди гуляють, а тут наші співробітники щось роблять, тож, якщо б це було вдень, то жертв було б багато».  

Мешканець міста Борис розповідає, що живе за 300 метрів від місця вибуху. У цьому парку пенсіонер щоденно вигулює собаку.

«Прокинулись вночі від вибуху і всю ніч провели у тривозі. Прилетіло по місцю наших прогулянок, ми тут проходимо тричі на день. Але і далі будемо тут гуляти, як кажуть, що ж, двом смертям не бувати, а однієї не минувати».

ц2

ц6

ц4

ц3

ц5

error: Content is protected !!