🔴 📺 Обстріл дітей в Глухівській громаді. Подробиці з місця подій

15 червня російська армія двічі обстріляла з мінометів село Білокопитове Глухівської громади. Одна з мін впала біля житлового будинку, де у той час перебувало п’ять людей

Одна дитина була поранена, ще двоє неповнолітніх отримали контузію, – розповідає староста села Олександр Милка.   

«Вчора близько одинадцятої години тридцяти хвилин відбувся обстріл села Білокопитове з боку Російської Федерації. Зараз ми знаходимося біля цього будинку, тут поруч гуляли діти, стояли їх батьки. Метрів за 50 від них розірвалась міна. Дитина отримала осколкове поранення, інші, звичайно, були сильно перелякані. Це якесь диво, що всі залишились живі. Також вчора у другій половині дня відбувся другий обстріл біля озера. У той час там дитина ловила рибу і теж дуже перелякалася».  

х8

Ворожа міна впала поряд з будинком Тетяни та Миколи. Подружжя розповідає, що почули вихід, але не встигли сховатись.  

«Ми стояли біля хати і почули вихід, відразу ж заглушило вуха. Ми відразу ж побігли у підвал і вже там побачили, що у дитини кров. Було двоє моїх дітей та племінник. Мої діти отримали контузію, але нам сказали, що воно пройде, у – племінника осколок у голові», – розповідає Тетяна.

«Почув вихід і зрозумів, що свисту не було – значить летіло по нам, але поки я встиг крикнути «лягайте», було вже пізно – був приліт. Зараз вже нормально, лише у вухах пищить», – говорить Микола.

х4

Поранену осколком дитину прооперували, зараз її життю нічого не загрожує, – розповідає завідуюча приймальним відділенням Глухівської лікарні Інга Родченко.

«Вчора десь о дванадцятій годині до нас поступив хлопчик дванадцяти років, його  привезли батьки. Хлопчик скаржився на головний біль, також у нього ми виявили кров біля скроневої ділянки. Хлопчик говорив, що він не потрапив під артобстріл. Ми зробили рентген черепа і виявили осколок у скроневій ділянці. Хлопчика було госпіталізовано до хірургічного відділення, осколочок був видалений, хлопчик перебуває у задовільному стані».

Олександр Соломко, Сергій Одарченко

х2

error: Content is protected !!