Численні відкриті люки в Ямполі створюють реальну загрозу життю та здоров’ю мешканців селища.

Останнім часом, кількість відкритих люків в Ямполі значно збільшилась, що особливо небезпечно зважаючи на раннє потемніння та низький рівень вуличного освітлення в селищі. Як вдалось дізнатись Ямпіль.INFO, цієї осені був щонайменше один випадок травмування людини. У відкритий люк потрапив місцевий школяр, який в результаті падіння зламав ногу.  

З того часу пройшло більше місяця, проте більшість люків досі залишаються відкритими. Тож, ямпільчанам доводиться сподіватись лише на власну обережність.

6 thoughts on “Через відкриті люки у Ямполі травмуються люди

  1. Это все на совести поселкового совета. Почему в Ямполе нету освещения? Почему в других райцентрах освещается каждый закаулок?

  2. ну да в Гремячке например или Имшане как в Ласвегасе ночью, а в Ямполе как всегда “Нема КоштІв!!!

  3. “Москва не сразу строилась”. В Имшане освещается только центральная улица. На следующий год и Ямполь будет, как Ласвегас. Потерпите.

    1. Думаю, ямпольчанам придётся подождать не год, а два. Перед выборами Цыбулько зашевелится, это сейчас она может плевать на Ямполь, а тогда ей понадобятся голоса избирателей. Вспомните, как Чубун в перед выборами 2010 года делал освещение центра и ремонты в подъездах. Кстати, некоторые ему поверили – типа исправился))))

      1. На черговій сесії селищної ради депутатський корпус Ямпільської селищної ради прийняв рішення виконання ріення суду про погашення заборгованості перед підряником ,якмй виконував роботи по будівництву газопроводу до с. Привокзальне в зв’язку з невиконанням забовязань Державного бюджету (СУБВЕНЦІЯ В РОЗМІРІ 200 ТИС ГРН НЕ НАДІЙШЛА НА РАХУНКИ СЕЛИЩНОЇ РАДИ , ВСІ ФІНАНСОВІ ЗАБОВЯЗАННЯ СЕЛИЩНА РАДА ,РАЙОННА РАДА ВИКОНАЛА В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ )в результаті відповідного рішення кошти Ямпільської селищної ради ,які планувалось у 2013 році направити на реалізацію проекту по освітленню вулиць смт Ямпіль ,направлекні на погашення заборгованості ,оскільки рахунки селищної ради заблоковані згідно рішення суду .На даний рахунки ради заблоковоно.

  4. Что касается люков, неужели местным чиновникам тяжело подняться со стула и выяснить чьи это люки: водолеевские или укртелекомовские?

Comments are closed.