Не пройшло і місяця з часу великої перемоги ямпільських каратистів на турнірі в місті Шостка, як наші земляки повторили успіх на Кубку України з АЙКІ-БУДО, який відбувся в тому ж місті.

Як повідомив тренер-викладач Сумської ОДЮСШ Єдиноборств Ігор Кучер, в Кубку України прийняли участь спортсмени з міста Харків, Київ, Конотоп, Ромни, Шостка, Середино-Буда та каратисти з Ямпільського району (смт Ямпіль, м. Дружба, смт Свесса). Змагання зі стилю АЙКІ-БУДО передбачають декілька цікавих видів, такі як: поєдинки на ножах, поєдинки на палицях, самооборона, ката зі зброєю, поєдинки в захисних спорядженнях (шоломи, жилети). За всіма видами на протязі змагань учасники та глядачі спостерігали із захопленням, адже вони були наповнені яскравими емоціями та спортивним азартом. Але всі чекали найцікавіший вид змагань – поєдинки.

Вже традиційно спортсмени нашого району показали високий результат своєї підготовки. Каратисти спортивного клубу «ЛЕГІОН», Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи та Сумської обласної дитячо-юнацької спортивної школи єдиноборств виступали дуже самовіданно та завзято, зайнявши перші та призові місця в вищевказаних видах. Потім перейшли до поєдинків, де в усіх вікових категоріях стали переможцями та призерами.

Змагання з поєдинків відкрили наймолодші учасники 6-7 років, в яких продемонстрував високий рівень підготовки Школьний Дмитро, тим самим переміг чотирьох суперників та зайняв І місце. В категорії 8 років, Мазур Дмитро посів ІІІ місце.  В категорії 10 років Конюхов Ілля переміг п’ятьох суперників, двох з яких переміг достроково, виконавши кидок через ногу. Це йому принесло І місце. В категорії 11 років Убірай Станіслав дуже швидко впорався з усіма суперниками, не даючи їм жодного шансу на перемогу та зайняв І місце. В категорії 12 років ІІІ місце виборов Ковшар Роман. В категорії 13 років Беспалий Олексій дійшов до фіналу дуже впевнено, але суперник з м. Києва переміг Олексія в один бал. Тож Беспалий Олексій з невеликим відривом зайняв ІІ місце. Категорія 14 років: Пурис Костянтин ІІ місце, Юрков Іван ІІІ місце.  Категорія 15 років: І місце Белобородько Денис, Базиль Олександр ІІ місце, Гальонко Денис ІІІ місце.