Майстерня Еlcars https://elcars.ua/sto-kiev/ знаходиться в самому центрі столиці, за 1 хвилину від метро Вокзальна, за адресою вулиця Льва Толстого 63.

Еlcars вже понад 18 років допомагає водіям вирішувати їх автопроблеми. СТО в Києві зараз на кожному кроці, але зовсім не кожна з них зможе запропонувати вам такий широкий асортимент послуг: від діагностики до капітального ремонту, підбір комплектуючих та їх вставлення. Майстерні Еlcars https://elcars.ua/sto-kiev оснащенні новітнім і якісним обладнанням, на якому працюють дійсно майстри своєї справи. Кожен з фахівців має не менше 10 років досвіду роботи з класичними автомобілями, вантажними чи електрокарами. Висококваліфікований персонал зможе швидко встановити проблеми, та в найкоротші терміни полагодити машину. Кожен з працівників майстерні Еlcars https://elcars.ua/sto-kiev проходить регулярні тренінги та курси підвищення кваліфікації, що дає змогу бути абсолютно впевненим в якості їх роботи. Зручний сервіс дозволяє вам не чекати на авто в майстерні, Вас підвезуть до любої адреси, до якої вам потрібно, а пізніше привезуть і полагоджений автомобіль. Еlcars https://elcars.ua/sto-kiev настільки впевнені в майстерності своїх фахівців, що дають довічну гарантію на ремонт.

Привабливі ціни сподобаються навіть найвибагливішим автолюбителям, на даний час за 1 гривню ви зможете пройти огляд підвіски та ходової. Ремонт любої складності для свого авто можна зробити всього лиш записавшись по телефону, чи залишити заявку на сайті. За кожним з клієнтів закріплюється персональний менеджер, який проконсультує по всіх з’явившихся питаннях та буде супроводжувати вас протягом усього ремонту.

Якісний огляд чи ремонт з документальною гарантією в Києві, обслуговування автомобіля європейського рівня чекаю на вас у майстерні Еlcars https://elcars.ua/sto-kiev. Звернувшись до них одного разу, ви на собі відчуєте комфорт та якість преміальних автомайстернь. На одному місці ви зможете зробити повний комплекс робіт: від діагностики, до капітального ремонту; передати свій автомобіль у руки досвідчених майстрів; за допомогою сучасного обладнання, спеціалізованого інструменту у найкоротші терміни виявити проблему у вашому авто та вирішити її.
Професійне обслуговування- це запорука надійного та безпечного автомобіля.

error: Content is protected !!