Особливий день має бути ідеальним. Саме тому просто хорошого весільного букету не досить. Адже це дуже важливий елемент свята, який дозволить сформувати незабутні враження для молодят та їхніх гостей.

Якщо ви хочете замовити весільний букет із сухоцвітів, гортензій, калл чи інших квітів, зробити це можна на сайті https://www.martaflowers.kiev.ua/. Тут ви завжди можете розраховувати на високу якість обслуговування, а також на можливість скласти саме той букет, який буде ідеально пасувати вашому весіллю.

Основні критерії вибору весільного букета

Отже, складання весільного букету – це дуже особистий процес для кожної нареченої. Щоб кінцевий результат вас повністю влаштував потрібно звернути увагу на декілька дуже важливих факторів:

  1. Стиль. Квіти мають пасувати під стиль весілля. Класичні святкування передбачають букети з калл, троянд або гортензій. А ось для заходів, що були оформлені в незвичайному стилі можна підібрати більш оригінальні варіанти.
  2. Сезонність. Варто враховувати, що в певні пори року дістати квіти окремих сортів дуже важко. Це варто враховувати заздалегідь, щоб відсутність потрібних квітів не стала несподіваною проблемою.
  3. Кольорова палітра. Букет має підходити під палітру, в якій було організоване весілля. Також квіти мають пасувати до сукні нареченої, однак варто подбати про те, щоб вони не відволікали уваги. Адже вони мають доповнювати красуню, а не конкурувати.
  4. Розмір та форма. Ці особливості букету можна підібрати таким чином, щоб вони ідеально підходили до зросту та особливостей фігури нареченої. Якщо у вас високий зріст, то можуть підійти більш габаритні букети. І навпаки, для маленьких дівчат найкращим вибором стануть композиції невеликих розмірів.
  5. Аромат. Дивувати гостей можна не тільки зовнішністю, але й приємним запахом. В хороші весільні букети підбираються квіти з чудовими ароматами, які відповідатимуть важливістю заходу.

Чому варто звернутися до професіоналів

Звичайно, можна постаратися скласти весільний букет самостійно. Однак варто зауважити, що це завдання потребуватиме значної кількості вашого часу. Якого перед найважливішим святкуванням у житті буде дуже небагато. Краще зосередити свою увагу на різноманітних організаційних проблемах, а створення весільного букету довірити професіоналам.

До того ж хороші флористи відрізняються досвідом та знанням, які допоможуть створити ідеальну композицію, що на 100% відповідатиме вашим потребам. До того ж флористи завжди вислухають ваші побажання щодо стилів, форми, квітів. Через це букет буде відрізнятися саме вашим індивідуальним підходом.

Звернення до професіональних флористів – це гарантія якості того, що весільний букет буде відповідати сучасним стандартам оформлення. До того ж це допоможе зекономити сили та час, яких завжди не вистачає із наближенням святкування. 

error: Content is protected !!