🔴 📺 «Прийшов до центру комплектування у перший день вторгнення»: в Шостці прощались з Ігорем Власовим  

Військовий народився в Шостці, але після закінчення школи переїхав у Привілля – на батьківщину своїх бабусі та дідуся, – розповідає хрещений батько загиблого військового Володимир.

«Після школи він постійно був у Глухівському районі, у селі Привілля. Там у нього були друзі, він закінчив Глухівське училище, був електриком. Ігор любив рибалити, ми з ним грали у футбол – він мене називав Марадоною, а я його – Пеле. Був хороший хлопець. Востаннє я його бачив у листопаді, коли він приїжджав з собакою та у військовій формі на могилу до бабусі, яка його виняньчила. Він пропустив її поховання, а тому приїхав попрощатися. Він як відчував і пішов прощатись з усіма друзями, які померли раніше за нього. Говорив, щоб ми йому не телефонували, бо не можна було, до цього часу жодних дзвінків, а зараз дізналися, що він загинув», – розповідає чоловік.

Похресниця військового Ірина розповідає, що Ігор добровільно прийшов до центру комплектування у перший день повномасштабного вторгнення, але спочатку його не взяли, та за кілька місяців чоловік все ж доєднався до війська.

«Взагалі він хотів приєднатись до війська з самого початку, тобто 24 лютого, але прийняли його у квітні. Він прийшов і йому повідомили, що поки не треба, а у квітні зателефонували й сказали: “Можеш іти”. Він мені писав, телефонував. За цей час у мене народилася дитинка  так він постійно про неї розпитував, тобто цікавився моїм життям, а я цікавилась його. Буквальна за два дні до його загибелі ми спілкувалися. Він сказав, що все буде добре і ми переможемо. Але потім зателефонували та сказали, що вже його нема. У нього залишились донька, син та дружина, а завтра буде десять років, як померла його мати», – розповідає дівчина.

Шосткинчанка Ганна розповідає, що просто не могла не прийти на прощання з воїном, тим паче, що добре знала батьків загиблого героя.

«Хороші люди, хлопець був хорошим, сім’я хороша. Маму я його трохи знала, Тамару, а батько поруч жив. Душа болить проводити в останню путь, в останню дорогу цього хлопця, який захищав нашу Україну і мене, зокрема», – говорить жінка.

Солдат Власов Ігор Михайлович загинув 23 червня біля населеного пункту Званівка Донецької області. Військовому було 44 роки.

з1

з2

з3

з4

з5

з6

з7

з9

error: Content is protected !!