🔴 📺 В Дружбі прощаються з загиблим військовим Миколою Гончаренком

В Дружбі попрощались з військовим Миколою Гончаренком, який виконував бойові завдання в Донецькій області. В одному з боїв наш захисник отримав тяжкі поранення, від яких помер в шпиталі

Провести військового в останню путь прийшло багато мешканців міста. Багато теплих слів про Миколу сказали його колишні колеги по митниці,  з якими чоловік пропрацював багато років.

Дружбівчанка Ада розповідає, що Микола був родом з села Терни Сумського району, в їх місто він переїхав у дитинстві.

«Він не місцевий – приїхав сюди, коли його батьку запропонували роботу на Дружбівському цукро-рафінадному заводі, але все свідоме життя він прожив у Дружбі. Ми з Колею разом пропрацювали років двадцять, бо він прийшов з самого початку формування митного посту, у моєму відділі він пропрацював п’ять років. Добра, щира людина, мені його дуже шкода», – говорить жінка.

Лише добрими словами згадує колегу і Тетяна. Жінка розповідає, що коли настав його час брати в руки зброю, Микола без вагань доєднався до війська.

«Микола Альбертович прийшов працювати на митницю в 1995 році. Молодий, веселий, енергійний, дуже відповідальний, які б доручення йому не давалися – все виконувалось своєчасно. Крім добрих слів про нього, нічого сказати не можу. Ми, працівники митного посту, пишаємось, що нам довелось працювати разом з такою людиною, що віддала  життя за мирне небо над нами», – розповідає Тетяна.  

Друбівчанин Володимир говорить, що у Миколи Гончаренка залишилась дружина та двоє дорослих дітей.

«Ми довгі роки пропрацювали разом, як кажуть, в одному приміщенні, однією справою були зайняті. Хороша людина у всіх сенсах, душа колективу, працював професійно, виконував роботу якісно, дуже його цінували у колективі. Дружина також працювала у нашій сфері, тож ми часто спілкувались. Залишились у нього донька та син, вже зараз дорослі діти», – говорить Володимир.

г0
г1
г2
г3
г4
г6
г7

error: Content is protected !!