<strong>Рада оборони Сумської області ввела додаткові обмеження в 20-ти кілометровій зоні від кордону. Що заборонили?</strong>

Людям заборонили рибальство, дозвілля на водоймах, будь-які масові зібрання, крім поховань, а в межах п’ятикілометрової зони – будь-який рух транспорту

Про це повідомляє Сумська обласна військова адміністрація

Рішенням Ради оборони Сумської області від 5 липня 2023 року на підставі пропозицій командування військових формувань визначено Перелік обмежувальних заходів у межах території контрольованого прикордонного району (у 20-ти кілометровій зоні від державного кордону України)

Згідно з цим Переліком, у межах території контрольованого прикордонного району (у 20-ти кілометровій зоні від державного кордону України) забороняється:

–  проведення мирних зборів, мітингів, походів, демонстрацій, культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших масових заходів, окрім проведення поховальних ритуалів, і заходів, повʼязаних із вшануванням загиблих у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України;

– проведення всіх видів робіт поза межами населених пунктів у комендантську годину;

– здійснення будь-яких польотів легкомоторних літальних апаратів, квадрокоптерів тa інших безпілотних літальних апаратів і повітряних безмоторних засобів;

– рибальство, проведення дозвілля у прибережній смузі та на водоймах, у тому числі плавання всіх видів плавзасобів на річках, озерах, інших водоймах;

– полювання;

– носіння цивільними особами військової форми одягу (будь-яких елементів військової форми одягу);

– пересування та перебування осіб у лісових масивах та лісосмугах, окрім працівників установ та організацій, на яких покладено обовʼязки контролю за збереженням природних ресурсів, пересування та перебування яких узгоджено з військовим командуванням та командуванням підрозділу охорони державного кордону не пізніше, ніж за 12 години до початку робіт та негайного інформування останніх після їх закінчення.

У 5-кілометровій зоні забороняється пересування транспортних засобів, окрім автомобілів екстреної медичної допомоги, аварійних бригад комунальних служб для локалізації аварійних ситуацій, патрулів Національної поліції, ДСНС за попереднім погодженням із комендантами населених пунктів, районів та області.

Крім цього:

Виконання робіт у межах території контрольованого прикордонного району (у 20-ти кілометровій зоні від державного кордону України) може здійснюватися виключно після письмового інформування органу охорони державного кордону, у зоні відповідальності якого провадиться діяльність, не пізніше, ніж за 24 години до початку провадження діяльності.

Пересування цивільних осіб у межах території контрольованого прикордонного району вздовж державного кордону України завширшки 2 км, забороняється.

«Головам районних військових адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій спільно з сільськими, селищними, міськими головами довести це розпорядження до відома підприємств, установ, організацій та населення. Головам районних військових адміністрацій – начальникам районних військових адміністрацій спільно з сільськими, селищними, міськими головами, підрозділами Головного управління Національної поліції в Сумській області забезпечити належний контроль на відповідних територіях виконанням вимог Переліку обмежувальних заходів у межах території контрольованого прикордонного району (у 20-ти кілометровій зоні від державного кордону України)», – йдеться в розпорядженні.

2 thoughts on “Рада оборони Сумської області ввела додаткові обмеження в 20-ти кілометровій зоні від кордону. Що заборонили?

  1. Треба вказати межі 20-кілометрової зони. Тому що ніхто не знає цих меж. Орієнтація на карту у цьому випадку нічого не дає.

  2. Бред сивой кобылы, люди с леса собирают ягоды грибы, себе на жизнь, полтора года война, а щас кому то в голову стукнуло…. А если ищо будет 10-20 лет войны? Шо не жить

Comments are closed.

error: Content is protected !!