<strong>«Мріяв стати офіцером»: в Ямполі прощались з Дмитром Козюрою</strong>

В Ямполі провели в останню путь загиблого військового Дмитра Козюру.

Загиблий був зв’язківцем та приймав безпосередню участь у боях у Херсонській та Миколаївській областях, – розповідає керівник його підрозділу Дмитро Білашов.

«Я прийшов на вузол зв’язку в березні 2022 року, а Дмитро в цей час був під Миколаєвом, приймав участь у бойових діях. Познайомилися ми з ним вже в травні, коли він повернувся в академію. Був дуже гарним спеціалістом, зараз дуже рідко можна знайти людину, яка розбирається в зв’язку і намагається чомусь вчитись. Не було такої задачі, з якою Дмитро не міг би справитись. У нього була дуже велика мрія стати офіцером, з першої спроби не вийшло, але він сказав, що  все одно буде офіцером і вступив до Київського військового інституту в минулому році».

Директор Ямпільської школи №1 Лариса Хочинова розповідає, що Дмитро був з багатодітної родини. Вже у старших класах він мріяв стати військовим.

Ця дитина навчалася у нас школі, все в пам’яті, все перед очима. Він з багатодітної родини дуже трудолюбивих та дуже доброзичливих людей.  Хочу сказати, що вже в старших класах у нього з’явилася думка стати військовим, стати на захист нашої держави. Тому ми не були здивовані, що після закінчення школи він вступив до військової академії міста Одеса. Спочатку були дуже на тісному зв’язку, часто телефонували, але потім ми зрозуміли, що він на фронті».

Однокласник Дмитра Олег розповідає, що його товариш був відкритою та доброзичливою людиною.

«Він мені запам’ятається дуже веселою людиною, дуже чесною, але дуже вразливою. Він захоплювався військовою справою, спортом, трохи літературою. А друг він був просто неймовірний, завжди готовий був підтримати. Це дуже велика втрата».

error: Content is protected !!