Придбання стелажів для складу, або торговельної споруди, це відповідальна справа. Тому що експлуатація складських стелажів пов’язана з певними ризиками, насамперед для людського життя, а також і для надійного зберігання продукції. Стелажі повинні відповідати встановленим стандартам, стосовно навантажувальної здатності, стійкість до впливу вібрації, ударів і бути максимально безпечними.

64b4eb09ca8b6.webp

Плюси та мінуси нових виробів 

Спочатку розглянемо переваги нових стелажних систем:

 • Якість та надійність. Нові стелажі зазвичай мають більш високу якість ніж б/в варіанти. Вони виготовляються зі свіжих матеріалів з використанням сучасних технологій, що гарантує їхню  довготривалу експлуатацію.
 • Гарантія. При покупці нових стелажів надається гарантійний талон від виробника. Це означає, що у разі виникнення проблем із дефектами чи якістю, можете звернутися до постачальника для усунення недоліків без додаткових витрат.
 • Широкий вибір. Ринок нових стелажів пропонує великий вибір моделей, розмірів і конфігурацій. Тому зможете вибрати стелажі, які найточніше відповідають вашим вимогам.

Мінуси купівлі нових стелажів:

 • Великі витрати. Нові стелажі зазвичай дорожчі, ніж вживані. Це може бути проблемою для тих, хто має обмежений бюджет.
 • Доставлення та складання: При покупці нових стелажів знадобиться час на виробництво та оплату послуг з професійного монтажу.

Переваги та недоліки б/в стелажів

Придбати стелажі б/у, може бути хорошим застосуванням, якщо шукаєте економічно вигідне рішення і готові вкласти деякі кошти в їх очищення й можливий ремонт. Однак перед придбанням, необхідно ретельно оглянути товар та  оцінити його відносно ваших потреб й вимог. Звісно стелажі б/в мають як плюси, так і мінуси. Спочатку розглянемо декілька плюсів:

 • Заощадження грошей. Стелажі, придбані вживаними, зазвичай коштують дешевше, ніж нові. Якщо у вас обмежений бюджет, або потрібно багато стелажів в обмежений час, це може бути вигідним вкладенням.
 • Економія часу. Іноді терміни виробництва, як-то кажуть “підтискають”. Тоді застосування б/в-стелажів є вигідним. Наприклад, щоб перевезти та встановити стелажі, які були у використанні, достатньо декількох днів, а у випадку виготовлення та встановлення нових,  доведеться чекати декілька тижнів. 
 • Термін експлуатації. Виготовлення металоконструкцій для складів відбувається з використанням міцних матеріалів, які стійкі то корозії.  Якщо власник б\в продукції був дбайливий, дотримувався вимог експлуатації та своєчасно робив поточне обслуговування, тоді стелажі прослужать ще довгий час.
 • Вклад в  екологію. Купівля вживаних стелажів, це по суті повторне використання  матеріалу. Таким чином сприяєте зменшенню кількість відходів. 

Маючи врівноважений підхід до вибору продукції, варто враховувати й мінуси вживаних металоконструкцій :

 • Обмежений вибір. При покупці стелажів, що були у використанні, вибір невеликий. Важко знайти те, що потрібно саме для вашого складу й продукції, адже кожна стелажна конструкція виготовляються під вимоги конкретного клієнта. Тому, можете зіткнутися з обмеженими розмірами, стилями, не потрібними опціями та інше.
 • Механічні пошкодження. Подряпини або вм’ятини залишені навантажувачем звичайна справа. тому може знадобитися час та засоби для відновлення чи ремонту конструкції, щоб повернути стелажі у прийнятний стан.
 • «Втома» металу. Стійки, балки, полиці та інші складові металоконструкції постійно знаходяться під навантаженням, що спричиняє поступовий знос металу та приховані деформації.


Проте якщо купувати стелажі б/у такі як тут у спеціалізованих компаній – це вигідно та надійно. Тому перед покупкою також поцікавтесь, який рівень кваліфікації у компанії що продає.

error: Content is protected !!