Політична ситуація в країні стала головною темою позачергового сесійного засідання Ямпільської районної ради, яке відбулось минулої п’ятниці.

З вступним словом до депутатів звернувся голова Ямпільської районної державної адміністрації Ігор Палагин. Піднята тема викликала бурхливе обговорення, як серед депутатів районної ради, так і представників підприємств, установ, організацій району, що були запрошені на позачергову сесію. З актуального питання слово мали депутати райради Олександр Веретенник, Григорій Ходак, Святослав Беспалий, Олександр Тахтай, Віктор Хохлов, директор «Свеського психоневрологічного інтернату» Сергій Киркач, представник районної організації ветеранів Афганістану Олександр Крекотень та директор Ямпільського молокозаводу Володимир Круглов. Абсолютна більшість промовців закликали присутніх підтримати курс Президента України Віктора Януковича та не допустити силового варіанту виходу з політичної кризи.

Після тривалого обговорення депутати районної ради вирішили прийняти звернення в якому повністю підтримали політичний курс Президента України Віктора Януковича та засудили дії лідерів опозиції, які ведуть до розколу країни. Депутати схвалили рішення українського керівництва про призупинення процесу підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом та закликали уряд проводити євроінтеграційні процеси, зберігаючи торгово-економічні стосунки з Російською Федерацією, яка є стратегічним партнером для більшості промислових підприємств Ямпільського району. Таке рішення підтримали двадцять депутатів Ямпільської районної ради, один депутат проголосував проти.

21 thoughts on “Депутати Ямпільської райради підтримали Президента

 1. типа у президента есть курс. “звернення”, как говорится,
  ни о чем, опять болтология и многовекторность.

  какой вообще в нем смысл? для галочки?

 2. “яка є стратегічним партнером для більшості промислових підприємств Ямпільського району” о каких вы “промислових підприємствах” ??????
  или может просто жители района не вкурсе?

 3. Это *типо мы работаем* – проснулись вы позно! (или ждали куда повернет?)

 4. Не только депутаты,но и большая половина Ямполя поддерживают.

  1. Можливо “більша” частина Ямполя і підтримує ПРєзідєнта від ОЗГ ПР, але є не менш більша частина Ямполя, яка має іншу думку, відмінну від вашої, і не потрібно тут натякати на одіозних Тахтая і Косенка – крім “партєйних” є ще й громадскість та і прості люди, не згодні із свавіллям діючої влади.

 5. Ну и что, что у нас товары идут в основном в Россию. Например, Канада в этом году подписала ассоциацию с ЕС, хотя 85% товаров экспортирует в США.

 6. Если думают все одинаково- значит не думает никто.Не надоело быть в бездумно стаде баранов?Противно смотреть на этот совковый одабрямс.

 7. Ямпольчане уже давно пора поменять этих клоунов на нормальных руководителей в районе чтобы они невзирая на политику работали на его развитие

  1. Это правильно,а то назначают или по признакам пола или по признакам землячества или за голос,но ни как ни по деловым качествам и опыта в работе.

 8. Один против это наверное Беспалый.Если да, то зто по-благородному ,по-самурайски.Учитель с большой буквы не 6.

  1. Саме Беспалий – за…Чи не видно?))) “Самурай”, млин.

 9. То есть наши депутаты полностью поддерживают ночное избиение людей на Майдане. Тех людей, которые по заявлению генпрокурора, находились там законно. Заявление депутатов-крипаков совершенно предсказуемо. Ибо для раба не вопроса “что есть истина?” Этот вопрос для него заменен вопросом “что приказано?” Но все равно, неужели в Заявлении нельзя было отметить, что бить людей по голове, только за то, что они думают иначе, чем царь.

  1. “Мовчали, чухали чуби німії, подлії раби”(Шевченко Т.Г.)Дивіться люди hromadske.tv
   Дякую Вам за Вашу позицію.

 10. ПР-раковая опухоль Украины.Удалять немедленно,иначе-смерть.КПУ-атавизм.

  1. Дякую, шановний, за громадську позицію! Найкращій засіб від тієї “ракової пухлини на тілі України” – позбавитися від рабської психології і підключати свій мозок.

 11. Они дирки возле одминистрации залатать не могут засранцы. Все что им осталось только голосавать и руки поднимать.

 12. У сидячих (як видно з фото) обличчя засмучені! Вочевидь видно аж не аби яку “підтримку курсу ПРизідєнта”. Раби! Не всі звісно. Але вільні люди не потрапили на шпальти. І то вірно – нехай люди знають своїх “героїв” від ОЗГ ПР.Справжні незалежні ЗМІ: hromadske.tv

 13. Значит самурай-то не настоящий,мАсковский пустой бамбук,засланый ПРдуновский казачек.

Comments are closed.