Навантажувач — це невіддільна частина будь-якого сучасного складу. І перед придбанням техніки необхідно визначитися із багатьма нюансами: як і де буде використовуватися обладнання, із яким вантажем доведеться працювати, якість покриття тощо.

Однією із найважливіших характеристик навантажувача також є тип двигуна. На ринку можна придбати дизельне, бензинове та електричне обладнання. Кожен тип двигуна має як переваги, так і недоліки. Про них і поговоримо в цій статті.

Дизельні навантажувачі

Купувати дизельну складську техніку варто для роботи на відкритому просторі, адже вона стійка до дощів, бруду та вітру. Також навантажувач має високий крутний момент двигуна, завдяки чому він може швидко пересуватися та підіймати вантажі.

Основними його перевагами є:

  • невелика витрата палива;
  • перевезення вантажів вагою від 1,5 до 6 т;
  • оснащення противагою;
  • швидка заправка двигуна і, як результат, довготривала експлуатація техніки;
  • потужний двигун, який швидко набирає великий крутний момент при невеликій кількості обертів за хвилину.

Дизельні навантажувачі мають і недоліки. Найбільш суттєвими є:

  • значний шум під час роботи;
  • викид у повітря шкідливих речовин, через що техніка експлуатується лише на відкритому просторі.

Бензиновий навантажувач

У порівнянні із дизельною складською технікою, бензиновий навантажувач викидає менше шкідливих речовин у повітря. Завдяки цьому його можна експлуатувати всередині приміщення, але тільки, якщо воно має високу стелю й потужну витяжку.

Водночас бензин дорожчий за дизель, тому його експлуатація буде більш затратною.

Електронавантажувач

Навантажувач електричного типу — це найбільш екологічна складська техніка. Він не викидає шкідливі речовини в повітря та майже повністю безшумний. Ці два фактори роблять його ідеальним придбанням для спокійної роботи в закритому складі.

Всередині навантажувача міститься акумулятор, заряду якого в середньому вистачає на 8 годин безперервної роботи. Завдяки ньому техніку також можна використовувати для переміщення вантажів у вузьких проходах.

Недолік навантажувача — його ціна. Електрична техніка дорожча за інші види приблизно на 20–30 %. Однак на ній можна зекономити, якщо придбати б/в обладнання. У такому випадку варто заздалегідь дізнатися вартість ремонту та наявність усіх необхідних для нього деталей.

Щоб точно не помилитися із вибором техніки, рекомендуємо звернутися в SkladTruck, які працюють на ринку складського обладнання понад 15 років. Спеціалісти компанії допоможуть обрати новий або б/в навантажувач, придбати їх оптом або орендувати за доступною ціною. Джерело

error: Content is protected !!