У сучасному світі відносин між клієнтами і бізнесом дедалі більше зосереджуються на індивідуальному підході. Це відноситься не тільки до надання послуг людині, а й для ветеринарної медицини, де кожен домашній улюбленець є унікальним та має свої особливі потреби. Для організації ефективного процесу взаємодії з клієнтами, які звертаються за допомогою для своїх тварин, вже не вистачає традиційних методів. І ось тут на допомогу приходять системи для управління відносинами з клієнтами, або CRM. Однією з таких є програма для ветклініки ENOTE, що допомагає оптимально організувати бізнес-процеси клініки, відтворивши єдине робоче середовище для всіх співробітників та вести автоматизований облік необхідної інформації. Сьогодні на ринку запропоновано велику кількість ПЗ, та яке обрати з ідеальним співвідношенням ціни та якості, розберемо далі.

jvMNAwvrzYpomRK_kqeo6pw9bpOXmD6jJ2LA_tr43qE2U7EV9f8y1CDjA88Vwz7Lhtd_dGqqjvQtdB277st0n9GDJMoD8lV2QB1JxHNFGucwJCkLgHKtWg8g69ndmH1YGIH937m_0_78UZLTuuo275A

Якою має бути ідеальна програма контролю ветеринарної клініки?

CRM – це технологія, яка дозволяє медичним закладам управляти всіма аспектами своїх взаємин з поточними та майбутніми клієнтами. Однак, перед тим, як обрати певну CRM систему для ветеринарної клініки, важливо визначити кілька ключових вимог:

  1. Оптимізація під ветеринарну медицину. Такі сервіси включають можливість ведення карт тварин із зазначенням виду, породи, створення графіків вакцинації, відстежування історії хвороби та лікування та інше. Лікар отримує повноцінний доступ в одному вікні до всієї медичної картки пацієнта.
  2. Масштабованість. Ваш бізнес може рости і розвиватися, і професійний хмарний сервіс завжди буде готовим до цього. Він має здатність масштабуватися шляхом додавання об’єктів мережі медичних закладів, збільшення штату тощо.
  3. Інтеграція з іншими системами.  Повноцінна система автоматизації ветеринарної клініки повинна інтегруватися з іншими системами, включаючи інші  програми, торговельне обладнання, телефонію, сайти, месенджери тощо. За потреби система повинна розширюватися, щоб надати ефективні робочі інструменти для ведення прибуткового бізнесу.
  4. Мобільність. Доступ до інформації в режимі реального часу з будь-якого місця є ключовим для ефективного управління клінікою. Таке ПЗ доступне через Інтернет, що дозволяє персоналу вести роботу з віддалених місць.
  5. Простота використання та налаштування прав доступу. Програма повинна бути інтуїтивно зрозумілою та легкою у використанні для всього персоналу. 
  6. Докладна документація та навчальні матеріали. Це забезпечить швидке впровадження та мінімізує потребу в навчанні.
atra485r8gPK5x4w8DN-VUcgKh6N8JAwaZ2jmXbGcL0wCwK7m0KybOC8LlJYYjxRPMZpHxmUHITYUfm7acVxXEq1bDbY5-HsQpaauCFLH5MLBUztjXpJzKsndRNi4D6oskHznvwss4yFvsiOLUrt-YM

Система для автоматизації роботи вет-клініки: яку обрати серед пропозицій?

Коли розглядається потреба автоматизації ветклінік, важливо знайти для себе універсальне рішення. Вибір залежить від специфіки медичного закладу, кінцевої мети та бюджету. Програма ENOTE адаптується під будь-які потреби. Це цільове ПЗ, підлаштоване під заклад для лікування тварин. Розробник надає якісну підтримку своїм користувачам, що включає технічний супровід, підтримку при впровадженні та регулярні оновлення програми. Вартість сервісу змінюється в залежності від обраного тарифу. Тому кожен користувач може обрати модель, відповідну бюджету і бізнес-потребам.

error: Content is protected !!