Саме таке запитання ставлять обурені ямпільчани місцевому керівництву, органам та службам, що покликані слідкувати за дотриманням правил дорожнього руху на вулицях селища.

З настанням зими ямпільські тротуари та пішохідні доріжки стали схожими на автомобільні шляхи, якими рухаються всі без виключення види транспорту. І якщо до припаркованих на тротуарі легкових автомобілів ямпільчани потроху звикли, то вантажівки викликали справжнє обурення.

Протягом двох днів декілька вантажних автомобілів в центрі Ямполя перешкоджали руху пішоходів, окрім того багатотонна техніка пошкоджує асфальтне покриття. 

3 thoughts on “Чому ямпільські тротуари перетворились на автостоянки?

  1. Да! Особенно возмущает тротуар и проезжая часть напротив рынка по улице Боженка по средам!Стоят машины в две стороны , хотя со стороны рынка есть знак “остановка и стоянка запрещена”. На тротуарах в этот день не пройти – стоят базарники.И это все в пределах нормы для нашего мэра и ГАИ!?

  2. Шел с работы-стоит фура но другая. От председателя поссовета и представителей ГАИ никакой реакции. Их носом тычут, делайте хоть что-нибудь – никакой реакции. Наверное надо писать запрос в прокуратуру, пусть хоть они разберутся почему не исполняют свои прямые обязанности ГАИ и поссовет.

Comments are closed.

error: Content is protected !!