Якщо ми вже визначилися з типом потрібного нам автомобіля, визначили бюджет, який можемо виділити на його купівлю, і дізналися плюси та мінуси автомобілів із сегмента, який нас цікавить, залишається тільки зробити покупку. Однак тут виникає питання: купувати автомобіль в автосалоні чи в комісійці? Чи окупається це?

Чи безпечні комісійні автомобілі?

Більшість оголошень про вживані автомобілі, доступних в Інтернеті, пропонуються професійними продавцями. Отже, питання в тому, чи безпечні вживані автомобілі?

Незалежно від бюджету, виділеного на купівлю вживаного автомобіля, найкраще підійти до справи холоднокровно. Емоції зазвичай не найкращий порадник.

Теоретично стан вживаного автомобіля з багатших країн з обмежувальними технічними випробуваннями має бути хорошим. На практиці важко дослідити історію імпортного автомобіля. Справжність сервісної книжки перевірити складно, навіть якщо в ній є записи про техогляди разом із пробігом. Порожні сервісні книжки можна придбати в Інтернеті – це має дати вам поживу для роздумів.

Можна спробувати перевірити пробіг автомобіля в офіційних автосалонах або інтернет сервісах з перевірки авто.

Як купити машину?

Відвідування салону вживаних автомобілів дає змогу побачити кілька автомобілів в одному місці. Це особливо вигідно для людей, які шукають не конкретну модель, а, наприклад, автомобіль в рамках передбачуваного бюджету. Як купити машину в комісії?

Слід пам’ятати, що комісійний автомобіль – це посередник, який реалізує транспортні засоби від імені їхніх власників.

При купівлі автомобіля в салоні бу автомобілів слід провести ретельний огляд і пройти тест-драйв. Ви можете використовувати товщиномір фарби, щоб перевірити, чи були перефарбовані частини кузова. Якщо обраний автомобіль здається цікавим, варто уважно перевірити його стан. Для цього найкраще скористатися послугами перевіреної автомайстерні або авторизованої станції технічного обслуговування.

Коли стан автомобіля перевірено і на нього є всі документи, необхідні для реєстрації, час приступати до завершення угоди. Автосалони зазвичай рекламують ціни, про які можна домовитися під час купівлі. Тому варто спробувати зменшити цю суму хоча б на кілька сотень доларів. Також варто уточнити варіанти придбання, нерідко компанії з продажу авто може пропонувати кредитування або авто в лізинг.

На що звернути увагу при купівлі автомобіля в комісіонці?

Покупець може стати жертвою шахраїв, які рекламують автомобілі за привабливими цінами, а після отримання передоплати зв’язок з ними припиняється. При купівлі автомобіля в автосалоні слід підходити до цього спокійно. Якщо продавець тисне на покупця, можливо, йому є що приховувати. Тому потрібно чуйно ставитися до слів про те, що інші покупці незабаром придивлятимуться до такого ж автомобіля.

Приймаючи рішення про купівлю автомобіля, незалежно від того, коли краще купувати автомобіль, варто звернути увагу на його технічний стан. Більш важливою, ніж візуальна сторона, є технічна сторона автомобіля. Слід дивитися на історію автомобіля, періодичність експлуатаційних оглядів та необхідних ремонтів.

Такий підхід дасть змогу вам купити автомобіль не лише за привабливою ціною, але насамперед в ідеальному технічному стані.

Джерело: auto-star.ua

error: Content is protected !!