🔴 Жителя Свеської громади притягнули до кримінальної відповідальності за неправомірно отримані виплати ВПО

Чоловік безпідставно отримав з державного бюджету дванадцять тисяч гривень

Через додаток Дія він подав заявку на отримання виплат внутрішньо переміщеним особам. При цьому, місцем своєї реєстрації він вказав прикордонне село Ломльонка, хоча фактично там не проживав з 2003 року.

У ході судового засідання, він визнав свою вину та заявив, що вже повернув державі 3000 гривень.

Вироком суду йому призначено покарання у виді 200 годин громадських робіт, крім того, йому доведеться повернути Міністерству соціальної політики України 9000 гривень.  

3 thoughts on “🔴 Жителя Свеської громади притягнули до кримінальної відповідальності за неправомірно отримані виплати ВПО

    1. Щось нічого не зрозуміло. Для чого тоді робити виплати залежно від місця реєстрації. Він був зареєстрований в тій Ломленці, дія підтягнула цю реєстрацію. Людина має право бути зареєстрована де хоче і де може. В якому законі написано, що місце реєстрації має співпадати з місцем проживання?

      1. Що не зрозуміло? Він не є внутрішньо переміщеною особою, він є шахраєм, що незаконно отримує гроші від держави, живучи у себе вдома. І такі гниди є, що працюють, живуть вдома, з їхніми домівками все гуд, але за 2000 хочеться продатись

Comments are closed.

error: Content is protected !!