🔴 📺 «При штурмі ворожих позицій»: побратими Микола Обревка розповіли подробиці героїчної загибелі військового  

В Ямполі попрощались з тридцяти дворічним танкістом Миколою Обревком, що героїчно загинув на Донеччині

Побратим Миколи Вадим Завадський розповідає, що першого серпня їх екіпаж штурмував ворожі позиції і потрапив під обстріл з РСЗВ.

«Я служив разом з Миколою в одному екіпажі: він був механіком, а я навідником. Першого серпня ми поїхали у бій, де нас і накрило «градами». У цей момент Коля загинув, а наш командир отримав поранення. Скажу, що він чудово знав свою роботу, відповідально ставився до справи, кращого у нас просто не було», – розповідає військовий.

Цей трагічний бій стався на Донеччині, – розповідає заступник командира танкової роти Сергій Мандрик.

«Село Велика Новосілка, там засів ворог, а наші хлопці намагаються знайти слабкі місця у його обороні. Але ворог підступний і огризається. Микола був справжнім героєм, адже герой кожен, хто взяв у руки зброю, а тим більше, пішов з нею на ворога. Такі люди повинні бути незабутими», – говорить Сергій.  

До мобілізації Микола Обревко працював у Прудищанському лісництві Свеського лісгоспу. Лісничий Олександр Омельченко говорить, що у Миколи  залишилась дружина та син.

«Він з Буринського району, там закінчив школу, а потім навчався в Конотопі у технікумі, там він познайомився і одружився зі своєю дружиною, тут у них народився син. Півтора роки у нас він пропрацював, прийшов з Ямпільського агролісгоспу працювати лісорубом. Працівником він був відмінним, ніколи жодних нарікань не було. Виконував свої обов’язки сумлінно».

Ямпільчани проводжали загиблого військового стоячи на колінах, поховали Миколу Обревка на місцевому кладовищі.

error: Content is protected !!