🔴 📸 «Збирається вода»: мешканці Глухівського шляху просять місцеву владу підсипати ділянку дороги

Мешканці ямпільської вулиці Глухівський шлях просять місцеву владу підсипати невелику ділянку дороги, де постійно збирається вода

Власниця будинку №49 Галина Поправко говорить, що вода з дороги тече у її домоволодіння. Особливо складна ситуація навесні та восени.

ы3

«Прошу чим-небудь засипати дорогу у нас по вулиці. Ви бачите, що коїться після дощу, а що тут буде весною? Я вже втомилася лопатою проривати дорогу, вся вода тече мені під хату. Я розумію, що зараз складна ситуація, але потрібно знайти якийсь вихід».

Мешканець будинку №56 Володимир розповідає, що нещодавно на їх вулиці провели грейдування, але люди залишились незадоволені якістю роботи.  

ы5

«На відрізку дороги біля моєї хати зробили грейдування, але щось вода все рівно не сходить. Вчора був сильний дощ і води було дуже багато, ми з сусідами прокопували,відводили воду, але вона і досі там. Навіть на око видно, що грейдування проведене не дуже якісно».

Згоден із сусідом і Михайло. Чоловік говорить, що пройти його вулицею дуже складно.  

ы4

«Під час грейдування потрібно було комусь з керівництва бути, щоб керувати трактористом. Ось калюжа одна, друга, третя… Вчора тут не можна було пройти, бабусі обходять кругом».  

ы6

error: Content is protected !!