🔴 📸 «По селищу та до Марчихиної Буди»: в Свесі розпочався ремонт дороги  

В Свесі розпочався ремонт дороги місцевого значення О191801, що проходить селищем та з’єднує населений пункт з Ямполем та селами громади

Перший заступник Свеського селищного голови Роман Лукаш говорить, що на проведення робіт дорожні служби цього року отримали 6 мільйонів 600 тисяч гривень. Це спільні кошти обласного та селищного бюджетів.

«Повним ходом тривають роботи з відновлення дорожнього покриття, на це з бюджету Свеської селищної ради було виділено три мільйона триста тисяч гривень. Крім того, виділено співфінансування від ДП «Дороги Сумщини». Роботи проводить підрядна організація ТОВ «Торговий дім «Династія».

Ремонтні роботи розпочались ще у травні по вулиці Терещенській. Зараз же планують відремонтувати дорожнє покриття до автобусної зупинки.

«Ремонт відбувається від першого мосту і буде проходити шляхом часткового суцільного ремонту дорожнього покриття до селищної ради, а далі, в  бік Марчихиної Буди, буде йти ямковий ремонт».  

Зазначимо, що в 2023 році була відновлена і ділянка дороги О191801 між Ямполем та Орлівкою. Роботи виконувались за кошти обласного бюджету.

п2

п3

п4

п5

error: Content is protected !!