Пресування – це популярний напрямок виробничого процесу, який допомагає зменшити обсяг відходів. Як наслідок, є можливість оперативного вирішення питань зберігання і транспортування. При переході за посиланням https://rmpbio.ua/katalog/briketuvannya/udarno-mehanіchnі-presi/ можна познайомитися з характеристиками продукції компанії C.F.NIELSEN. Представлені моделі підійдуть для виробництв з великими потужностями. На сайті вказані контакти операторів, розмова з котрими допоможе підібрати оптимальний варіант, а також розібратися з особливостями доставки.

Використання ударно-механічних пресів

Основним агрегатом виступає електричний двигун, від потужності якого залежать особливості використання пресу. Використання мотору, який працює при підключенні до електричної мережі, відбивається на терміні експлуатації обладнання. Конструкційна простота – це гарантія безаварійної роботи механізмів без додаткового сервісного обслуговування.

Плюс: в функції ударно-механічного обладнання входить можливість встановлення оптимальної щільності брикетів, враховуючи особливості їх використання. Для побутових потреб підійдуть брикети з невеликою щільністю. Для промислових потреб потрібна продукція з більш високими показниками.

Додатковою перевагою виступає економне електроспоживання. Вихідна потужність пресу оптимізується зі споживчою, що допомагає оптимізувати витрати.

Особливості вибору пресів

Вибираючи ударно-механічне обладнання для пресування, потрібно враховувати:

  • тип матеріалу, який буде перероблятися (є можливість підібрати моделі для брикетування металевої стружки, залишків деревини, органіки);
  • продуктивність (експерти рекомендують відштовхуватися від плануємого обсягу сировини, вибираючі моделі з «запасом»);
  • особливості експлуатації (рівень автоматизації).

Також, при виборі ударно-механічного обладнання, потрібно враховувати бюджет покупки. Вартість пресу залежить від особливостей функціоналу і потужності. Додатковим фактором виступає легкість керування.

Ударно-механічні преси для брикетування різноманітних матеріалів, включаючи сировину з великою щільністю, підходять для значних виробництв. Завдяки продуманій конструкції, при встановленні двох або більше установок, є можливість організації повноцінної роботи цеху.

error: Content is protected !!