🔴 📸 В Уску долають наслідки негоди, що вирувала на вихідних

В суботу, 12 серпня, близько четвертої години ранку в селі розпочалась злива, яка тривала до восьмої години, – розповідає жителька села, діловод Ямпільської селищної ради Ніна Гайворонська.

«Ми прокинулися від того, що йде дощ, син мені сказав: « мамо, поряд з нами потоп»,  ми вийшли на вулицю, сусіди наші повиходили і ми побачили тут картину якогось апокаліпсису. Все було затоплено, і дорога затоплена на десятки метрів,  городи наші були підтоплені: гарбузи зверху плавали, а кукурудза майже до верхівок була у воді. Потім побачили, що навіть дорога почала підмиватися, поступово вирва ставала більше і більше, поки повністю не змило асфальт. Потужність потоку була така велика, що на ногах не можна було встояти, навіть людей та велосипеди зносило».

г3

А у Олени Колесник затопило будинок. Жінка розповідає, що в кімнатах було по коліно води.

«У нас виник буквально річковий потік води спереду та ззаду будинку і, як наслідок, справжнє озеро. Вода пішла вище фундаменту в будинок, де все плавало. Ми викликали МНС, підключили служби, які викопали канаву і вода пішла, але у будинку все сире, стіни руйнуються, фундамент, груба дуже сіла».

г2

Місцевий житель Олексій разом з друзями прийшов Олені на допомогу. Чоловік розповідає, що не пам’ятає в селі таких потужних злив.

 «Ми відкачуємо воду з погребу, бо вона сильно піднялась. Крім того, з будинку виносили речі, хлопці різали гілля, валили дерева, щоб зробити дорогу і допомогти людині, бо затопило все».

г0

Ніна Гайворонська розповідає, що збитки, завдані селу зливою, значні. В Ямпільській селищній раді пообіцяли відновити дороги, а постраждалій мешканці виплатити грошову допомогу, тим паче, що вона є переселенкою з Донецької області.

«У нас в селі підтопило декілька місць: між вулицею Кожедуба та Кошового та по вулиці Ковпака, де ще було підтоплено і житловий будинок. Сьогодні мешканці села вийшли на суботник та розчистили узбіччя дороги, щоб транспорт міг безперешкодно доїхати до цих ділянок. В селищній раді сказали, що дадуть матеріал для підсипки та відремонтують дороги, а Колесник Олені Миколаївні буде надана допомога».

г1

г4

г5

г6

г8

г9

г10

error: Content is protected !!