Кожного дня, на дорогах міст зявляються нові скутери з двигунами внутрішнього згоряння та безшумні електроскутери. Дізнайтеся, чому варто пересісти на швидкий двоколісний транспорт.

Чому вам варто пересісти на скутер

Скутер — економічний транспортний засіб. Крім того, він добре працює в міських заторах, акуратно ухиляючись від машин, що стоять у кілометрових заторах. Катаючись на скутері, ви також не піддаєте себе впливу неприємних запахів, вірусів і бактерій, які панують у громадському транспорті. У вас теж є шанс дістатися до них раніше, тому що трамваї та автобуси раз у раз зупиняються на зупинках.

Скутер — це двоколісний транспортний засіб, швидший за традиційний велосипед, електровелосипед та електросамокат — зазвичай він розганяється до швидкості 45 км/год, тоді як міські електросамокати (згідно з чинним законодавством) пересуваються з максимальною швидкістю 25 км. / ч.

Ви можете припаркувати його практично в будь-якому місці навіть на тротуарі, якщо ви створюєте простір для переходу пішоходів. Якщо ви їдете на роботу на скутері, то можете обійтися без душу після поїздки, тому що потіти будете не так сильно, як на велосипеді.

Типи скутерів

На ринку доступні як скутери з двигуном внутрішнього згоряння, так і електричні скутери, які з кожним роком стають дедалі популярнішими.

Скутери з двигунами внутрішнього згоряння

В інтернет-магазинах ви знайдете два види скутерів:

  • двотактний (2Т);
  • чотиритактний (4Т).

Скутер із двотактним двигуном гучніший, ніж із чотиритактним. У разі 2Т масло дозується (через змішувач або прямо в бак) безпосередньо в паливо. Крім того, двигун такого типу виробляє багато вихлопних газів.

Двигун 4T має дещо меншу витрату палива, ніж двигун 2T, він тихіший, а витрати на ремонт зазвичай нижчі. Якщо вам важливий скутер з двигуном внутрішнього згоряння, більш економічним рішенням буде скутер з двигуном 4T. Це приклади кількох двоколісних транспортних засобів з такими двигунами.

Який шолом обрати?

Мотоциклетні шоломи, в яких також їздять люди, які дружать зі скутерами, найчастіше виготовляють із термопластику, наприклад, з полікарбонатів, що витримують велику силу удару, і скловолокна та вуглеволокна — їхня перевага в довговічності та малій вазі. Шоломи вищого класу виготовляють із композиту різних типів волокон, покладених шарами. Люди, які їздять на скутерах, зазвичай обирають відкриті шоломи (без передньої конструкції), тому що зручно їздити в дуже теплі дні.

Ціни на скутери

Ціни на скутери дуже різноманітні. Вони залежать від того, чи маємо ми справу зі скутерами з двигуном внутрішнього згоряння або з електроскутером.

На сайті https://dvako.com.ua/ua/skutery/ представлено широке розмаїття моделей скутерів, так і класичні скутери з двигунами внутрішнього згоряння, з різними характеристиками і дизайном, щоб задовольнити потреби і переваги кожного покупця.

Скутери — це зручні та економічні транспортні засоби для пересування в міських умовах. Вони надають можливість оминати затори та затори, уникати натовпів і неприємних запахів громадського транспорту. Завдяки швидкості до 45 км/год, скутери дають змогу швидко добиратися до місця призначення.

error: Content is protected !!