У 2023 році усі лісні пожежі на Сумщині зайнялись через ворожі обстріли

Працівники ДСНС провели профілактичні бесіди з жителями Шосткинського району про безпеку в лісах. Натомість загоряння цього року провокують не дії мешканців, а російські військові

З початку року ліси Сумщини потерпали від 400 пожеж, – інформує Суспільне Суми. Для громадян області діє заборона на відвідування лісів з міркувань пожежної безпеки.

На території Сумської області вже вилучено та знищено 8,5 тисяч вибухонебезпечних предметів. В тому числі й в лісових масивах.

Але люди продовжують збирати гриби та ягоди. Території Ямпільської, Свеської, Дружбівської та Середино-Будської та Есманської громад у багатьох місцях складаються з лісів. Зокрема, видання Ямпіль.INFO нещодавно писало про те, як жителі села Антонівка Шосткинського району отруїлись грибами, які збирали власноруч.

Цьогоріч на Сумщині усі лісні пожежі сталися внаслідок російських обстрілів: рятувальники нарахували 9 загорянь, – передає Суспільне Суми. Не дивлячись на це, працівники ДСНС Сумщини продовжують проводити профілактичні заходи серед місцевого населення. Вони розмовляли з жителями Шосткинщини про безпеку в лісах. Про це йдеться на офіційній сторінці ДСНС Сумщини у соцмережі.

Співробітники Служби порятунку «101» наголосили на забороні спалювання сухої рослинності, нагадали правила пожежної безпеки в побуті, розповіли алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також рятувальники звернули увагу на правила відпочинку біля водойм.

error: Content is protected !!